a
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj
Edan Tully



 

 Edan Tully

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Go??

Anonymous

Edan Tully Empty
PisanieTemat: Edan Tully   Edan Tully EmptyPon Kwi 29, 2013 4:56 pm

Edan Tully


Wiek:
Trzydzieści dwa lata
Miejsce Urodzenia:
Dorzecze, Riverrun
Stanowisko:
Brak
Ród:
Tully

Wygląd:

Edan jest wysokim mężczyzną, a ponieważ mierzy mniej więcej metr dziewięćdziesiąt pięć niewątpliwie góruje nad innymi ludźmi. Intensywny błękit oczu mężczyzny kontrastuje z burzą kręconych włosów w kolorze blond z domieszką brązu. Wysokie czoło tego jegomościa jest przyozdobione delikatnymi zmarszczkami. Powagi jak i swoistej charyzmy dodaje mu starannie zapuszczony zarost, który okala krańce jego szerokiej szczęki oraz przestrzeń między wydatnym nosem a wargami.
Sylwetka Edana wydaje się być proporcjonalna do jego wzrostu jak i siły. Może sprawiać wrażenie masywnej, wręcz ciężkiej. Za tym stoją też okrycia, jakie zazwyczaj nosi. Są to lekkie, a przede wszystkim wygodnie stroje, szaty. Choć takich to nie nosi na polu walki, byłoby to wielce nie rozsądne. Zwykle nieodłącznym elementem stroju tego mężczyzny jest płaszcz z herbem rodu.


historia:

Od momentu narodzin medycy nie dawali mu wielkich szans na długi żywot. Tuż po wydaniu na świat nie było pewne, czy przeżyje pierwszą dobę, czy też matka przeżyje noc. Jednak tak się stało. W młodości również nie cieszył się dobrym zdrowiem. Był jednak względnie spokojnym niemowlęciem, pozwalał często całemu dworowi przesypiać noce.
Kiedy wyszedł z wieku niemowlęcego, zaczął także naukę. Matce i ojcu nie udawało się go utrzymywać w ryzach, bo choć wykazywał się pewną inteligencją i smykałką do wykładanej mu wiedzy, wolał spędzać czas poza dworem. Troska była w zasadzie uzasadniona, a w tym wieku był również stosunkowo wątły, wręcz tyczkowaty. Ale wiadomo już, że będzie naprawdę wysoki. A i może silny, jeśli zaistnieje taka możliwość. Bo też uczył się walczyć czy też strzelać z łuku. Nawet wymykał się z dworu by jeździć konno. Także pojawiło się zainteresowanie kobietami w miarę upływu lat. Pierwsze doświadczenia także. Płeć piękną najłatwiej było mu spotkać na ucztach, balach. Te jednak niespecjalnie początkowo darzył tolerancją.
Są trzy rzeczy, które ceni i które zostały mu wpojone. Rodzina, której dobrego imienia będzie zawsze bronić. Honor i obowiązek. A też ma względnie doskonały wzór do naśladowania w postaci jednego ze swoich braci. Chociaż on to jest bardziej lekkoduchem i też jest jak dotąd zwolniony z tego brzmienia, którym jest sprawowanie pieczy nad rodem. Jednak jemu także może zaufać, przyjść po pomoc czy dobrą radę. Albo po szczerość.
Będąc w pełni sił korzystać lubi też z życia, tym bardziej iż to poważne brzmienia dotąd spoczywa na jego bracie. Tym bardziej to robi, skoro się dotąd nie ożenił. Lepiej mieć wiele kobiet niż jedną. W praktyce też nie znalazł odpowiedniej wybranki albo nie było dotąd mówione o polityce.


ekwipunek:

Jako podręczny ekwipunek można uznać miecz długi w bogato zdobionej pochwie, płaszcz z herbem rodu oraz sakwę wypełnioną monetami.






Ostatnio zmieniony przez Edan Tully dnia Pon Kwi 29, 2013 6:35 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Valar Morghulis

Valar Morghulis
Nie żyje
Liczba postów :
124
Join date :
10/04/2013

Edan Tully Empty
PisanieTemat: Re: Edan Tully   Edan Tully EmptyPon Kwi 29, 2013 6:32 pm

Rozbuduj bardziej wygląd i historie ;>
Powrót do góry Go down
Go??

Anonymous

Edan Tully Empty
PisanieTemat: Re: Edan Tully   Edan Tully EmptyPon Kwi 29, 2013 6:44 pm

Cytat :
Opisujemy tutaj wygląd naszej postaci w nie mniej niż 8 zdaniach.

Mam dziewięć zdań.

Cytat :
Co się takiego działo przez całe życie naszej postaci? Nie mniej niż 10 zdań.

I też mam więcej niż te dziesięć zdań, nawet jak nie umiałem nic wymyślić. Nie chcę się kłócić, ale je policzyłem i wzorowałem się na tym, co pisało w we wzorze kartę postaci.
Powrót do góry Go down
Valar Morghulis

Valar Morghulis
Nie żyje
Liczba postów :
124
Join date :
10/04/2013

Edan Tully Empty
PisanieTemat: Re: Edan Tully   Edan Tully EmptyPon Kwi 29, 2013 6:51 pm

Akceptuje więc.
Powrót do góry Go down
Sponsored content


Edan Tully Empty
PisanieTemat: Re: Edan Tully   Edan Tully Empty

Powrót do góry Go down
 

Edan Tully

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Roderick Tully
» Varys Tully
» Lorelay Tully
» Willem Tully
» Lynesse Tully

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Karczma :: Offtopic :: Kosz :: Karty Postaci-