a
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj
Poszukiwania



 

 Poszukiwania

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Fire and Blood

Fire and Blood
Włości Korony
Liczba postów :
465
Join date :
23/03/2013

Poszukiwania Empty
PisanieTemat: Poszukiwania   Poszukiwania EmptyPią Kwi 26, 2013 8:31 pm


Poszukiwania


Członek rodziny, kompan broni, kochanka, mąż, przyjaciel z dawnych lat? Niezależnie od tego, kogo pragniesz odnaleźć, temat ten jest w pełni oddany do Twej dyspozycji - wystarczy, że dodasz swoje poszukiwanie, a być może uda Ci się odnaleźć postać, której wyczekujesz na fabule!






Ostatnio zmieniony przez Fire and Blood dnia Czw Wrz 24, 2015 11:51 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Derek Baratheon

Derek Baratheon
Ziemie Burzy
Skąd :
Koniec Burzy
Liczba postów :
242
Join date :
16/03/2014

Poszukiwania Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania   Poszukiwania EmptyCzw Cze 12, 2014 5:04 pm

To tak, wznawiamy akcję MUR WAS POTRZEBUJE!

Nie chodzi mi jedynie o Nocną Straż, ale również o Dzikich. Generalnie miło by było, gdyby fabuła po obu stronach mogła się rozkręcić, bo na razie mamy jedynie wielkie polityczne rozrywki na dole.
Myślicie: eee, Nocna Straż nie ma majątku ani znaczenia politycznego, suabosuabo.
NIC BARDZIEJ MYLNEGO!
Czeka góra niespodzianek!

A Mur potrzebuje waszej pomocy!

AKTUALNE DO KOŃCA ŚWIATA I JEDEN DZIEŃ DŁUŻEJ
Powrót do góry Go down
Jeyne Yronwood

Jeyne Yronwood
Dorne
Skąd :
Yronwood
Liczba postów :
166
Join date :
28/02/2015

Poszukiwania Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania   Poszukiwania EmptyCzw Mar 05, 2015 8:03 pm



chwytliwy i przyciągający uwagę nagłówek


Dwie sprawy, a więc poszukuję:

—  Przedstawicieli domu Yronwood. Ludzi związanych z domem Yronwood. Bękarty, rycerze, inne ciekawe persony, które z jakiegoś powodu mogłyby wylądować koniec końców w ponurej posiadłości na klifach. Płci dowolnej. Żadnych super-konkretnych wymogów, ponad chęć wspólnej zabawy.
Umiejętność bawienia się html'em tylko mnie dodatkowo ucieszy, ale nie jest wymagana.

AKTUALNE do końca świata i jeden dzień dłużej

—  Domu, który szuka bękarta. Tak pod moją ewentualną, drugą postać. Znaczy, żeby nie było. Żaden dom nie szuka chyba bękarta sam z siebie, ale graczy chętnych do przygarnięcia w poczet członków rodziny dziecka z nieprawego łoża pewnie się kilku znajdzie. Płeć niby dowolna, ale wolałabym odgrywać kobietę, bo tak jakoś mi to naturalniej wychodzi.

AKTUALNE



Powrót do góry Go down
Aylward Baratheon

Aylward Baratheon
Ziemie Burzy
Skąd :
Koniec Burzy
Liczba postów :
1935
Join date :
30/04/2013

Poszukiwania Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania   Poszukiwania EmptyPon Lut 01, 2016 6:56 pm



Kompani z Pogranicza




Bękart z Burzy ☙ Aktualne liczący nie więcej niż 22 imienia Storm, który osobiście został wybrany przez Aylwarda do przybocznej kompanii jeszcze przed wojną z Dorne. Proponowane imię: Vicon. Brał udział w Bitwie w Wąwozie, pasowany na rycerza przez Lorda Baratheona w 263 roku po Lądowaniu Aegona Zdobywcy. Więcej informacji na PW!
Syn Lorda z Burzy ☙ Nieaktualne członek dowolnego rodu wywodzącego się z Ziem Burzy. Mężczyzna ten nie musi być pierwszym synem Lorda, ważne jednak, by wywodził się z głównej linii. Dołączył do oddziału Aylwarda, gdy ten mianowany został Namiestnikiem Pogranicza. Szczegóły na PW!
Bękarcica z Reach ☙ Aktualne pałająca szczerą nienawiścią do Dornijczyków bękarcia córka dowolnego pochodzenia, która dzięki imponującym umiejętnościom władania łukiem zasiliła szeregi oddziału Aylwarda na Pograniczu. Jedyna kobieta w kompanii, posiada jednak jaja większe od niejednego mężczyzny!
Bratanek Lorda z Burzy ☙ Aktualne pragnący zdobyć sławę młodzieniec, który dostrzegł dla siebie szansę na Pograniczu. Może wywodzić się z dowolnego rodu z Ziem Burzy, maksymalny wiek to 25 dni imienia. Pomogę i wesprę na PW!
Wolny strzelec ☙ Aktualne masz pomysł na inną postać, która mogłaby towarzyszyć Baratheonowi na Pograniczu? Nie wahaj się i pisz Prywatną Wiadomość, służę pomocą oraz wskazówkami!
<


Ostatnio zmieniony przez Aylward Baratheon dnia Nie Maj 15, 2016 5:38 pm, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
Jair Żebrak

Jair Żebrak
Mur
Skąd :
północ
Liczba postów :
12
Join date :
07/05/2016

Poszukiwania Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania   Poszukiwania EmptyPon Maj 09, 2016 10:10 pm

Derek Baratheon napisał:
To tak, wznawiamy akcję MUR WAS POTRZEBUJE!

Nie chodzi mi jedynie o Nocną Straż, ale również o Dzikich. Generalnie miło by było, gdyby fabuła po obu stronach mogła się rozkręcić, bo na razie mamy jedynie wielkie polityczne rozrywki na dole.
Myślicie: eee, Nocna Straż nie ma majątku ani znaczenia politycznego, suabosuabo.
NIC BARDZIEJ MYLNEGO!
Czeka góra niespodzianek!

A Mur potrzebuje waszej pomocy!

AKTUALNE DO KOŃCA ŚWIATA I JEDEN DZIEŃ DŁUŻEJ


POTWIERDZAM. POTRZEBNI SĄ NAM BRACIA, ZIMA NADCHODZI I JAK NIE BĘDZIE NIKOGO BY BRONIĆ WESTEROS PRZED INNYMI, TO LIPA. TAKŻE APELUJĘ, BŁAGAM I ZAPRASZAM!

Jestem krzykaczem, praszam.

NIGDY NIE BYŁO BARDZIEJ AKTUALNEGO OGŁOSZENIA
Powrót do góry Go down
Harlon Greyjoy

Harlon Greyjoy
Żelazne Wyspy
Skąd :
Żelazne Wyspy, Pyke
Liczba postów :
52
Join date :
25/06/2016

Poszukiwania Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania   Poszukiwania EmptyNie Cze 26, 2016 5:46 pm

Poszukiwania Tumblr_ms8xu9igIT1sa75ato1_500

Ród Greyjoy poszukuje!

Nie czekaj i wsiadaj na łajbe!

Poszukiwania Got-game-of-thrones-32607563-417-500

Matka Harlona, wdowa po zmarłym synu Lorda Pyke. Preferowane imię: Kyre. Wiek: minimalnie 40 lat.
Dwie starsze siostry Harlona. Wiek, usposobienie, charakter, wszystko do ustalenia.
Kuzyni, kuzynka, wujowie i ciotki, wszyscy na wagę złota!
Chorąży rodu Greyjoy. Żelaźni, przybywajcie, gwarantuję gwałty, rabunki i spalone wioski!
Pierwsza i póki co jedyna morska żona Harlona. Wiek: maksymalnie 20 lat. Jedyne, co chwilowo o niej wiadomo, to fakt, że pochodzi z Myr, zatem historia, wizerunek i charakter to Twoja twórczość własna.

Fiche by devnerdgirl


Powrót do góry Go down
Freya Greyjoy

Freya Greyjoy
Skąd :
Żelazne Wyspy
Liczba postów :
2
Join date :
03/09/2016

Poszukiwania Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania   Poszukiwania EmptyPon Wrz 05, 2016 7:35 pm


Szukam fajnych wątków!


Witam! Nie mam pomysłu na postać, dlatego piszę te poszukiwania. Przyznam, że jestem trochę wybredna, ale rozważę każdą propozycję. Tak więc, jeśli ktoś kogoś potrzebuje, to proszę pisać śmiało na PW, a nuż się dogadamy. Wolałabym, żeby moja postać była kobietą, gdyż takimi gra mi się łatwiej, ale w ostateczności może być mężczyzną.
Co jeszcze? Nie znam świetnie uniwersum (tylko serial oglądam), na podstawie którego zostało stworzone to forum, więc nie wykluczam, że będę zadawać pytania.
A teraz najważniejsze, chciałabym, żeby przygarnął mnie ktoś, kto nie pisze baaaardzo długich postów i odpisuje często (czyt. częściej niż raz na tydzień/miesiąc). W innym wypadku prawdopodobnie zgubię wątek i powoli stracę chęć do gry.


~ aktualne
Ostatnia aktualizacja: 13.09




Ostatnio zmieniony przez Będę Boska dnia Wto Wrz 13, 2016 11:01 pm, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
Erlon Pyke

Erlon Pyke
Mur
Skąd :
Pyke, Żelazne Wyspy
Liczba postów :
14
Join date :
30/08/2016

Poszukiwania Empty
PisanieTemat: Nadchodzi noc i zaczyna się moja warta.   Poszukiwania EmptySob Wrz 10, 2016 10:09 pm


Nadchodzi noc i zaczyna się moja warta.



Czarnych Braci, Wron. Będziemy razem krakać na Murze i wyżynać Dzikich.

Szukam Czarnych Braci. Na Murze ich trochę brakuje i nie ma jak się fajnie bawić. A więc czas to zmienić! Jestem z natury stałym graczem na forach, jak się wkręcę więc nie zniknę z dnia na dzień i jakaś fabuła się znajdzie dla nas. Jak nas, Wron będzie więcej to i wrażeń będzie moc. Dzicy i Inni będą się nas bać! No i nadchodzi zima. ~










Aktualne
Powrót do góry Go down
Sponsored content


Poszukiwania Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania   Poszukiwania Empty

Powrót do góry Go down
 

Poszukiwania

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Organizacja forum :: Dział Techniczny-