a
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj
Game of Thrones



 

 Game of Thrones

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Aidan Stark

Aidan Stark
Nie żyje
Skąd :
Winterfell
Liczba postów :
762
Join date :
26/04/2013

Game of Thrones Empty
PisanieTemat: Game of Thrones   Game of Thrones EmptyWto Kwi 30, 2013 2:22 pm

Temat przeznaczony do dyskusji o serialu oraz najnowszych odcinkach GoT. Zapraszamy do rozmowy! ;)
Powrót do góry Go down
Gość

Anonymous

Game of Thrones Empty
PisanieTemat: Re: Game of Thrones   Game of Thrones EmptyWto Kwi 30, 2013 2:30 pm

Najlepszy moment: jak Tywin powiedział Cersei, że zostanie żoną Lorasa Tyrella. Jej mina, milczenie, a potem oburzenie były bezbłędne, w taki piękny sposób starł z jej twarzy ten chamski uśmieszek... Dobrze suce tak! XD


Ostatnio zmieniony przez Shaynah Mormont dnia Wto Kwi 30, 2013 2:31 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Roderick Tully

Roderick Tully
Nie żyje
Skąd :
Dorzecze, Riverrun
Liczba postów :
37
Join date :
27/04/2013

Game of Thrones Empty
PisanieTemat: Re: Game of Thrones   Game of Thrones EmptyWto Kwi 30, 2013 2:30 pm

Nudnawy z lekka? Ale może to dlatego, że oglądałem go o 2 w nocy.
Fajnie, że Starkowie zbliżają się do Czerwonego Wesela u Freyów. Liczę, że następny będzie właśnie o tym (ewentualnie drugi).
Poza zabiciem małych Lannisterów i ścięciem Lorda, odcinek nie należał do nadzwyczajnych.
Powrót do góry Go down
Walder Frey

Walder Frey
Nie żyje
Skąd :
Dorzecze, Bliźniaki.
Liczba postów :
78
Join date :
26/04/2013

Game of Thrones Empty
PisanieTemat: Re: Game of Thrones   Game of Thrones EmptyWto Kwi 30, 2013 2:47 pm

Cytat :
Fajnie, że Starkowie zbliżają się do Czerwonego Wesela u Freyów. Liczę, że następny będzie właśnie o tym (ewentualnie drugi).
Dziewiąty odcinek jest o tym.

EP306: THE CLIMB
Tywin plans strategic unions for the Lannisters. Melisandre pays a visit to the Riverlands. Robb weighs a compromise to repair his alliance with House Frey. Roose Bolton decides what to do with Jaime.

EP307: THE BEAR AND THE MAIDEN FAIR
Dany exchanges gifts with a slave lord outside of Yunkai. As Sansa frets about her prospects, Shae chafes at Tyrion’s new situation. Tywin counsels the king, and Melisandre reveals a secret.

EP308: SECOND SONS
King’s Landing hosts a wedding, and Tyrion and Sansa spend the night together. Dany meets the Titan’s Bastard. Davos demands proof from Melisandre. Sam and Gilly meet an older gentleman.

EP309: THE RAINS OF CASTAMERE

EP310: MHYSA
Powrót do góry Go down
Kyra Bolton

Kyra Bolton
Nie żyje
Skąd :
Dreadfort
Liczba postów :
42
Join date :
26/04/2013

Game of Thrones Empty
PisanieTemat: Re: Game of Thrones   Game of Thrones EmptyWto Kwi 30, 2013 3:10 pm

To i ja się wypowiem co do wczorajszego odcinka.

Najbardziej podobała mi się scena z Jaime i Brienne - rzuca całkiem inne światło na królobójce. No i ostatnia, popieram Shaynah - mina Cersei bezcenna >D
Za to zupełnie nie podoba mi się to, jak rozwija się postać Lorasa. W książce jeszcze dało się go lubić, ale w tym odcinku wyszedł na rozwiązłego głupka, który zdradza pierwszemu lepszemu pilnie strzeżone rodowe tajemnice.
Ogółem odcinek był dobry, chociaż nie jakiś nadzwyczajny ;]
Powrót do góry Go down
Nihil Arryn

Nihil Arryn
Nie żyje
Skąd :
Winterfell
Liczba postów :
341
Join date :
26/04/2013

Game of Thrones Empty
PisanieTemat: Re: Game of Thrones   Game of Thrones EmptyWto Kwi 30, 2013 3:18 pm

Roderick Tully napisał:

Fajnie, że Starkowie zbliżają się do Czerwonego Wesela u Freyów. Liczę, że następny będzie właśnie o tym (ewentualnie drugi).

Mam wiele określeń na Czerwone Wesele, ale z pewnością nie jest to słowo ''fajnie''. :P

Mi się bardzo podobały momenty z Jaime, szczególnie wyznanie nt. Szalonego Króla. Nikolaj bardzo dobrze wypadł w tej scenie.
Ogólnie odcinek ciekawy, ale szału nie było.
Powrót do góry Go down
Aidan Stark

Aidan Stark
Nie żyje
Skąd :
Winterfell
Liczba postów :
762
Join date :
26/04/2013

Game of Thrones Empty
PisanieTemat: Re: Game of Thrones   Game of Thrones EmptyWto Kwi 30, 2013 3:24 pm

ja dla odmiany gonię i jestem na 3x04, więc się nie wypowiem exact do ostatniego, jeszcze!
ale w majówkę to nadrobię ;)
Powrót do góry Go down
Aryana Stark

Aryana Stark
Nie żyje
http://averyhere.tumblr.com/
Skąd :
Winterfell
Liczba postów :
213
Join date :
26/04/2013

Game of Thrones Empty
PisanieTemat: Re: Game of Thrones   Game of Thrones EmptyWto Kwi 30, 2013 4:23 pm

Czyli tylko ja się jarałam gołym tyłkiem Jona? :D

A tak serio, popieram Rodricka. Odcinek, jak odcinek, nie wcisnął mnie w fotel ale też nie był zły. Sporo rzeczy, które w książce były dla mnie ważne, wcisnęli do tego odcinka, więc jest okej. Działo się, ale powoli, więc nota ogólna to takie 7,5/10 :D

'I could be your family' <3

I wkurzyli mnie, bo zepsuli Lorasa. W książce to Sansa wygadała i poszło dalej, a w ogóle to Willas powinien być i jestem zła.
I Shireen jest blondynką, a podobno 'nasienie jest silne' xD


Ostatnio zmieniony przez Aryana Stark dnia Wto Kwi 30, 2013 4:25 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Walder Frey

Walder Frey
Nie żyje
Skąd :
Dorzecze, Bliźniaki.
Liczba postów :
78
Join date :
26/04/2013

Game of Thrones Empty
PisanieTemat: Re: Game of Thrones   Game of Thrones EmptyWto Kwi 30, 2013 4:24 pm

Nasienie jest silne, ale Roberta, nie Stannisa. A ja jarałem pocałowaną przez ogień, uwielbiam ten jej akcent.
Powrót do góry Go down
Aryana Stark

Aryana Stark
Nie żyje
http://averyhere.tumblr.com/
Skąd :
Winterfell
Liczba postów :
213
Join date :
26/04/2013

Game of Thrones Empty
PisanieTemat: Re: Game of Thrones   Game of Thrones EmptyWto Kwi 30, 2013 4:28 pm

A szkoda, bo brunetka by mi jakoś bardziej wizualnie pasowała. Ale nie jest źle, scena młodej była w porządku. A piosenka, którą śpiewała, brzmiała trochę przerażająco, więc to tym bardziej na plus, bo Plama zawsze mnie niepokoił xD

Ygritte jest cudna, odliczam dni do katastrofy po południowej stronie Muru.

No i jeszcze walka Ogara też była dobra!
Powrót do góry Go down
Go??

Anonymous

Game of Thrones Empty
PisanieTemat: Re: Game of Thrones   Game of Thrones EmptyWto Kwi 30, 2013 5:43 pm

Mi sie podobała odcięta ręka Jaime'go. Dobrze tak kurwi synowi za 1 sezon i Brana. Nie będzie mi ulubieńca zrzucał z wieży
Powrót do góry Go down
Elen Ciemnooka

Elen Ciemnooka
Nie żyje
Skąd :
Północ, Wioska w okolicach Winterfell
Liczba postów :
52
Join date :
30/04/2013

Game of Thrones Empty
PisanieTemat: Re: Game of Thrones   Game of Thrones EmptySro Maj 01, 2013 11:46 am

Ja się wypowiem co do 3 odcinka trzeciej serii (brzmi to trochę dziwne). Podoba mi się mocno Daenerys i jej zachowanie. Ulubiona postać kobieca od pierwszej serii. Decyzję o wydaniu smoka w zamian za zdobycie Nieskalanych. Czy też próba bycia dobrym dla niewolnika. Podoba mi się, podoba mi się mocno ta postać z charakteru. Kolejny ciekawy wątek w serialu trzecim to przetrzymywanie Jaimiego i Brienne u Boltonów. Scena z odcięciem łapki Królobójcy - mocny akcent na zakończenie serialu. No i piosenka o Niedźwiedziu i Dziewicy Cud w klimatach szantowych bardzo mi podpasowała. Chyba Elen będzie śpiewać to jako jedną ze swoich pieśni ;).
Powrót do góry Go down
Aida Martell

Aida Martell
Nie żyje
Skąd :
Dorne
Liczba postów :
25
Join date :
05/05/2013

Game of Thrones Empty
PisanieTemat: Re: Game of Thrones   Game of Thrones EmptySob Maj 25, 2013 8:22 pm

Ja mam takie ogólne pytanie a pro po serialu.
Trzecia część będzie podzielona na dwa sezony? Bo skończyłam czytać dopiero pierwszą część trzeciej części i to wygląda tak jakby drugą chcieli zmieścić w trzech odcinkach...
Powrót do góry Go down
Walder Frey

Walder Frey
Nie żyje
Skąd :
Dorzecze, Bliźniaki.
Liczba postów :
78
Join date :
26/04/2013

Game of Thrones Empty
PisanieTemat: Re: Game of Thrones   Game of Thrones EmptySob Maj 25, 2013 9:37 pm

Jest trochę zmian (głównie wrzucenie wątku Theona, który dopiero w późniejszych książkach jest widoczny), więc śmiało możesz czytać. Trzeci sezon to tylko połowa Nawałnicy Mieczy. Cytując Martina z jego bloga:
Cytat :
This one will cover (roughly) the first half or thereabouts of A STORM OF SWORDS, the third novel in the series.
Powrót do góry Go down
Aylward Baratheon

Aylward Baratheon
Ziemie Burzy
Skąd :
Koniec Burzy
Liczba postów :
1935
Join date :
30/04/2013

Game of Thrones Empty
PisanieTemat: Re: Game of Thrones   Game of Thrones EmptyNie Wrz 15, 2013 3:25 pm

Uhuh, podbijam temat i...

poznajcie Górę. Góra to chłop jak się patrzy, zwłaszcza przy Cersei! A co dopiero przy Aryi...
Game of Thrones 1234916_697209460296150_960125453_n

Tak czy inaczej, pan mierzy 2 metry i 6 centymetrów, czyli... 6,5 stopy.
Tymczasem książkowy Clegane miał stóp 8.

... jak on wyszedł z łona matki, ja się pytam?
Powrót do góry Go down
Aries Dayne

Aries Dayne
Nie żyje
Skąd :
Starfall
Liczba postów :
159
Join date :
14/08/2013

Game of Thrones Empty
PisanieTemat: Re: Game of Thrones   Game of Thrones EmptyNie Wrz 15, 2013 3:55 pm

Pewnie był malutki wtedy, a potem im urósł XDDDD

Ja się zachwycam Czerwoną Żmiją - cotmjutożeszki!
Powrót do góry Go down
Rethel Royce

Rethel Royce
Nie żyje
Skąd :
Dolina Arrynów
Liczba postów :
119
Join date :
19/07/2013

Game of Thrones Empty
PisanieTemat: Re: Game of Thrones   Game of Thrones EmptyNie Wrz 15, 2013 4:57 pm

Nie, żeby mnie to interesowało ale..

Game of Thrones Dd

Tak z dedykacją dla Aylowej.
Powrót do góry Go down
Aylward Baratheon

Aylward Baratheon
Ziemie Burzy
Skąd :
Koniec Burzy
Liczba postów :
1935
Join date :
30/04/2013

Game of Thrones Empty
PisanieTemat: Re: Game of Thrones   Game of Thrones EmptyNie Wrz 15, 2013 5:26 pm

Ojoj, Góra pobił Tytana Intelektu! xD

I nie, żeby coś, ale...
Game of Thrones 5vrLxpl

... mówiąc Johnnym Bravo:
Powrót do góry Go down
Rhaena Targaryen

Rhaena Targaryen
Nie żyje
Skąd :
Dragonstone
Liczba postów :
342
Join date :
30/04/2013

Game of Thrones Empty
PisanieTemat: Re: Game of Thrones   Game of Thrones EmptyCzw Wrz 19, 2013 4:09 pm

Nie powiem, ale jesteście świńscy :P
Powrót do góry Go down
Aylward Baratheon

Aylward Baratheon
Ziemie Burzy
Skąd :
Koniec Burzy
Liczba postów :
1935
Join date :
30/04/2013

Game of Thrones Empty
PisanieTemat: Re: Game of Thrones   Game of Thrones EmptyCzw Wrz 19, 2013 4:21 pm

WIEMY, RHAE. :D
Powrót do góry Go down
Aylward Baratheon

Aylward Baratheon
Ziemie Burzy
Skąd :
Koniec Burzy
Liczba postów :
1935
Join date :
30/04/2013

Game of Thrones Empty
PisanieTemat: Re: Game of Thrones   Game of Thrones EmptyPon Sty 13, 2014 8:24 am

Żeby nikomu nie umknęło!




Jaimie, kto cię tak uczesał? :<<
Powrót do góry Go down
Aidan Stark

Aidan Stark
Nie żyje
Skąd :
Winterfell
Liczba postów :
762
Join date :
26/04/2013

Game of Thrones Empty
PisanieTemat: Re: Game of Thrones   Game of Thrones EmptyWto Sty 14, 2014 11:36 pm

Up: Oberyn, nieśmiało, ale nie jest źle
Down: Jamie, co oni ci zrobili ;c
Powrót do góry Go down
Maegor Targaryen

Maegor Targaryen
Włości Korony
Skąd :
Smocza Skała
Liczba postów :
708
Join date :
29/10/2013

Game of Thrones Empty
PisanieTemat: Re: Game of Thrones   Game of Thrones EmptySro Sty 15, 2014 6:56 pm

Tyrion na propsie nawet w kajdanach.
Powrót do góry Go down
Ivory Targaryen

Ivory Targaryen
Dorne
Skąd :
Dorne, Słoneczna Włócznia
Liczba postów :
2203
Join date :
23/10/2013

Game of Thrones Empty
PisanieTemat: Re: Game of Thrones   Game of Thrones EmptyCzw Sty 16, 2014 4:52 pm

Oberyn taki średni...
Powrót do góry Go down
Edmund Blackwood

Edmund Blackwood
Nie żyje
Skąd :
Raventree Hall
Liczba postów :
30
Join date :
24/06/2013

Game of Thrones Empty
PisanieTemat: Re: Game of Thrones   Game of Thrones EmptyCzw Sty 16, 2014 5:13 pm

I tak Davos, Melisandre i Stannis najlepsi.
Powrót do góry Go down
Sponsored content


Game of Thrones Empty
PisanieTemat: Re: Game of Thrones   Game of Thrones Empty

Powrót do góry Go down
 

Game of Thrones

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 5Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next

 Similar topics

-
» GOT - Click and drag game
» Click and drag game - edycja SK!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Karczma :: Offtopic-