a
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj
Edmund Blackwood



 

 Edmund Blackwood

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Edmund Blackwood

Edmund Blackwood
Nie żyje
Skąd :
Raventree Hall
Liczba postów :
30
Join date :
24/06/2013

Edmund Blackwood Empty
PisanieTemat: Edmund Blackwood   Edmund Blackwood EmptyWto Cze 25, 2013 6:34 pm

Edmund Blackwood
Edmund Blackwood

Wiek:
35

Miejsce Urodzenia:
Blackwood

Stanowisko:
Lord Raventree Hall

Ród:

Blackwood

 
Wygląd:

Edmund posiada charakterystyczne dla jego rodu, ciemne, prawie czarne włosy. Na jego twarzy znajduje się dość długi zarost, który sam zwykł zwać brodą. Jego oczy są koloru niebieskiego. Edmunda raczej trudno pomylić z kulturystą. Zawsze unikał wysiłku fizycznego, a to, że potrafi dźwigać zbroję oraz miecz jest cudem. Zbroję ubiera głównie podczas dowodzenia wojskami, co zdarza się rzadko, oraz gdy wymaga tego sytuacja, czyli podczas egzekucji zdrajców itp. Zdobiony wams ubiera w każdej innej sytuacji, zarówno u siebie jak i wizytując innych lordów. Choć może wyglądać na słabego, to jednak nie należy go lekceważyć, jeśli czegoś chce to to dostanie, bez względu na koszty. Bywa złośliwy, lecz tylko wtedy, gdy nie może nic zyskać. Jakakolwiek możliwość zdobycia dodatkowych wpływów i sojuszników sprawia, że staje się miły i życzliwy. Potrafi więc zmieniać swój wizerunek w zależności od sytuacji niczym kameleon. Przy ważniejszych personach staje się cichy i małomówny, lecz gdy znajduje się na swoim terenie, wśród swoich służących, staje się gadatliwy i złośliwy. Gdy ma zły dzień potrafi zwyzywać, a nawet pobić kogoś za choćby jedno nieodpowiednie, lub źle wypowiedziane słowo. Pewnie dlatego nie posiada zbyt wielu przyjaciół...  
historia:

Edmund urodził się jako pierwszy i jedyny syn Tytosa Blackwood, syna Roberta. Od początku wychowywany był na lorda. Uczono go przede wszystkim zarządzania jego przyszłym rodem jak i wojskowości. Musiał uczyć się na pamięć wszystkich sławnych przywódców wojskowych, rodów oraz władców Westeros. Dodatkowo uczono go władania mieczem, czego jednak często unikał. Młody Blackwood bywał często brutalny wobec swoich rówieśników, nie tylko w sposób fizyczny. Korzystając z władzy i wpływów oskarżał „niewygodnych” kolegów o kradzież czy inne zbrodnie, za co często musieli płacić najwyższą cenę. Jego ojciec żył w miarę krótko. Umarł w wieku 40, 2 lata przed matką, zostawiając swego syna, który natychmiast objął rządy nad rodem. Edmund nie szukał żony, gdyż wierzył tylko w ożenek polityczny, ale jednak nie było żadnej okazji, by zdobyć większą władzę w ten sposób. Choć na początku zarządzanie rodem sprawiało mu duże kłopoty, szybko nauczył się o co w tym chodzi. Jego ojciec przed śmiercią zwolnił wielu ważnych urzędników, zostawiając tylko maestra. Wszystkich Edmund musiał przywracać, niekoniecznie tych samych, których zwolnił ojciec. Wtedy pojawiły się sprawy natury czysto politycznej. Pomniejsi władcy zaczęli się ze sobą kłócić, jednak Edmund szybko zażegnał problem, stosując wszelakiego rodzaju uciski, wysyłając armię czy zabijając kogo trzeba. Po wielu latach swych rządów opanował do perfekcji zdolności przywódcze, bardzo ważne dla Lorda. Teraz brakuje mu tylko dobrze urodzonej żony, która zagwarantuje mu ważniejszą pozycję wśród lordów Dorzecza.  
 
ekwipunek:

Edmund posiada swój zdobiony różnymi materiałami wams i również zdobioną, lecz mniej, zbroję. Podczas konfliktów nosi przy pasie miecz, głównie dla wyglądu, gdyż nigdy nie musiał go używać. Hełmu nie ubiera nigdy, gdyż uważa, że jest mu w nim zbyt ciepło, a Edmund ceni sobie wygodę.  






Ostatnio zmieniony przez Edmund Blackwood dnia Wto Cze 25, 2013 6:47 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Reinmar Arryn

Reinmar Arryn
Nie żyje
Skąd :
Dolina Arrynów
Liczba postów :
656
Join date :
03/05/2013

Edmund Blackwood Empty
PisanieTemat: Re: Edmund Blackwood   Edmund Blackwood EmptyWto Cze 25, 2013 6:46 pm

Z tego co mi wiadomo, wszyscy lordowie to NPC.
Powrót do góry Go down
Edmund Blackwood

Edmund Blackwood
Nie żyje
Skąd :
Raventree Hall
Liczba postów :
30
Join date :
24/06/2013

Edmund Blackwood Empty
PisanieTemat: Re: Edmund Blackwood   Edmund Blackwood EmptyWto Cze 25, 2013 6:50 pm

Przepraszam, nie wiedziałem. Wzorowałem się na innych lordach, jak np. Walder Frey. Jeśli w żaden sposób nie mogę grać lordem, to zawsze mogę napisać drugą KP. Dodatkowo wcześniej na czacie nikt nie skomentował negatywnie mojego pomysłu, jakim było zostanie lordem Blackwood.
Powrót do góry Go down
Edmund Blackwood

Edmund Blackwood
Nie żyje
Skąd :
Raventree Hall
Liczba postów :
30
Join date :
24/06/2013

Edmund Blackwood Empty
PisanieTemat: Re: Edmund Blackwood   Edmund Blackwood EmptySro Cze 26, 2013 11:27 pm

To jak z tym KP, poprawiać czy nie?
Powrót do góry Go down
Caster Greyjoy

Caster Greyjoy
Nie żyje
Skąd :
Pyke
Liczba postów :
114
Join date :
18/05/2013

Edmund Blackwood Empty
PisanieTemat: Re: Edmund Blackwood   Edmund Blackwood EmptyCzw Cze 27, 2013 2:14 am

Decyzję podejmie Naczelny Mistrz Gry i wypowie się w tym temacie :)
Powrót do góry Go down
Walder Frey

Walder Frey
Nie żyje
Skąd :
Dorzecze, Bliźniaki.
Liczba postów :
78
Join date :
26/04/2013

Edmund Blackwood Empty
PisanieTemat: Re: Edmund Blackwood   Edmund Blackwood EmptyCzw Cze 27, 2013 9:10 am

Lord będący głową rodu, jak Eddard Stark, to npc. Ojciec głowy rodu to zwykły lord. Ja jestem lordem, bo jestem stary i swego czasu byłem Panem Przeprawy, ale nie jestem głową rodu, to bardziej zwykły tytuł należący do kogoś z rodu szlacheckiego, "lady i lord z rodu ".

Za awoiaf:

Cytat :
Lord, under the feudal system of the Seven Kingdoms, is a hereditary title of nobility, that is expressed through the bonds of vassalage which connect the owners of various strongholds.
Cytat :
Lord Paramount, a title held by various Great House of the Seven Kingdoms, holding dominion over one of the nine regions of the seven kingdoms, second only to the king. The title has been used since the establishment of the Seven Kingdoms in the War of Conquest.
Pierwsze może mieć każdy szlachcic, drugie nie każdy. Pozycji lorda nie możesz więc zajmować, ale możesz się lordem tytułować, jeśli jesteś synem/ojcem głowy rodu.
Powrót do góry Go down
Rhaena Targaryen

Rhaena Targaryen
Nie żyje
Skąd :
Dragonstone
Liczba postów :
342
Join date :
30/04/2013

Edmund Blackwood Empty
PisanieTemat: Re: Edmund Blackwood   Edmund Blackwood EmptyNie Cze 30, 2013 11:07 am

Walder, nie masz prawa wypowiadać się w KP.


Lordowie NPC są tylko w głównych wielkich rodach. Rody poboczne się w to nie wliczają. Możesz być głową rodu. Wszystko tylko ładnie musi być opisane w KP i umotywowane, wiek też powinien być odpowiedni - ale to zależy w sumie od historii.


Historia mogłaby być nieco okazalsza, ale niech będzie, w sumie bez zastrzeżeń.
Akcept.

Powrót do góry Go down
Sponsored content


Edmund Blackwood Empty
PisanieTemat: Re: Edmund Blackwood   Edmund Blackwood Empty

Powrót do góry Go down
 

Edmund Blackwood

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Edmund Blackwood
» Mors Blackwood
» Edmund Piper

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Karczma :: Offtopic :: Archiwum-