a
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj
Arabelle Tyrell



 

 Arabelle Tyrell

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość

Anonymous

Arabelle Tyrell  Empty
PisanieTemat: Arabelle Tyrell    Arabelle Tyrell  EmptyPią Lip 03, 2015 4:55 pm





Arabelle Tyrell

Wiek:
18 DNI IMIENIA
Miejsce urodzenia:
Wysogród
Ród:
Tyrell
Stanowisko:
Najmłodsza bratanica Lorda Wysogrodu
Siostra Lionela Tyrella

Aparycja


Najmłodsza bo zaledwie osiemnastoletnia córka swych rodziców najmłodsza z rodzeństwa jakże ukochana przez bliskich i jakże podobna do matki. Mówią bowiem, że niemal iście zdjęta odbicie w wodzie. Jednak ja tak nie uważam. Każdy jest inny na swój sposób. Spójrz na mnie przyjacielu a potem na mą siostrę czy matkę. Widzisz? No właśnie, jesteśmy inne. Nie jestem odbiciem mej matki. Może i ona za młodu była tak jak ja, jednak tylko Bogowie wiedzą jaka jest prawda. Ja jestem inna, moje oczy obserwują Cię choć lśnią zielenią to gdy się przyjrzysz można w nich zobaczyć wiele barw i kolorów jakie tylko można, jednak nie przyglądaj się tak bardzo ponoć można się w nich utopić. A uwierz nie chcę mieć na sumieniu Twej osoby. Moje jasne blond włosy opadają falami na ramiona i plecy zawsze spięte wedle nakazu matki. Drobna sylwetka jest moją chlubą, dumą którą się nie unoszę dla siebie jestem jaka jestem, jednak dla innych? No choćby dla Ciebie, jaka jestem? Dla każdego jestem inna, dla jednych piękna, dla innych za szczupła. Dla siebie jestem nieoszlifowanym kamieniem, który by uzyskać swe kształty nadal starannie pielęgnuje się i dba o swoje ciało. Mimo, że dzieci Tyrellów są urodziwe, ja nadal uważam, że do doskonałości daleko nie tylko mnie.



Historia


Arabelle urodziła się jako ostatnia z rodzeństwa, jako najmłodsze dziecię swoich rodziców. W noc upalną, gdy księżyc oświetlał tylko piękne czyste niebo nad głowami ludzi. Ojciec mój najdroższy jest najmłodszym bratem Lorda Randylla o czym nie można zapomnieć. Jako najmłodsza z rodzeństwa miała opiekę jaką tylko mogła zapragnąć każda dziewczynka, nie tylko rodziców, ale i rodzeństwa. Jej starszą siostrę i brata. Nie raz i nie dwa spierała się z nimi jednak zawsze byli dla niej wzorcem jakim się kieruje. Nie znosi nakazów i zakazów choć zawsze stara się tego nie okazywać przed ojcem, zna jego podejście i wie jak to się może skończyć. Stara się być posłuszną i uległą córką. Lata mijały a ona dorastała pełna wdzięku i urody jaką odziedziczyła po matce. Jednak jej spokój został zburzony oskarżeniami jakie na nią padły, mianowicie oskarżono ją o otrucie Księcia Dorne nie zgadza się z tym w żaden sposób, nie umiałaby nikogo skrzywdzić, jednak nie poddaje się i walczy by udowodnić swoja niewinność.



Ekwipunek


- Mieszek ze złotymi monetami.
- Zdobiony sztylet.
- Kilka spinek do włosów z białego złota.
- Szata z delikatnego materiału zdobiona u dołu.
- Naszyjnik od matki ze złota.



Powrót do góry Go down
Gość

Anonymous

Arabelle Tyrell  Empty
PisanieTemat: Re: Arabelle Tyrell    Arabelle Tyrell  EmptySob Lip 04, 2015 9:50 am

No i tego chyba gotowe...
Powrót do góry Go down
Aylward Baratheon

Aylward Baratheon
Ziemie Burzy
Skąd :
Koniec Burzy
Liczba postów :
1935
Join date :
30/04/2013

Arabelle Tyrell  Empty
PisanieTemat: Re: Arabelle Tyrell    Arabelle Tyrell  EmptySob Lip 04, 2015 10:43 am

Arabelle Tyrell napisał:

Najmłodsza bo zaledwie osiemnastoletnia córka swych rodziców najmłodsza z rodzeństwa jakże ukochana przez bliskich i jakże podobna do matki.
Przecinki, przecinki i jeszcze raz przecinki, bez nich ten fragment brzmi jak masło maślane!

Arabelle Tyrell napisał:

Mówią bowiem, że niemal iście zdjęta odbicie w wodzie.
Przekombinowane - można być czyimś odbiciem w wodzie, bądź przypominać kogoś tak, jakby zdjął z niego skórę.

Wygląda na to, że i Ty nie polubiłaś się zbytnio z interpunkcją - opis wyglądu, choć krótki, czyta się niezwykle trudno z uwagi na brak przecinków, czasami logiczny sens zdania ciężko odgadnąć.

Arabelle Tyrell napisał:

Ojciec mój najdroższy jest najmłodszym bratem Lorda Randylla o czym nie można zapomnieć. Jako najmłodsza z rodzeństwa miała opiekę jaką tylko mogła zapragnąć każda dziewczynka, nie tylko rodziców, ale i rodzeństwa. Jej starszą siostrę i brata.
Nagła zmiana perspektywy pisania - całość historii napisana została w trzeciej osobie, nagle pojawia się wtręt napisany w pierwszej osobie. Do tego "opiekę JAKIEJ mogła tylko zapragnąć", natomiast "jej siostrę i brata", co zaczynasz od nowego zdania, powinnaś dodać po przecinku (!) bądź myślniku.

Arabelle Tyrell napisał:

Jednak jej spokój został zburzony oskarżeniami jakie na nią padły, mianowicie oskarżono ją o otrucie Księcia Dorne nie zgadza się z tym w żaden sposób, nie umiałaby nikogo skrzywdzić, jednak nie poddaje się i walczy by udowodnić swoja niewinność.
O otrucie Księcia Dorne oskarżona została Alysanne Tyrell - odbył się nad nią sąd, w którym skazana została na śmierć poprzez ścięcie. Fragment całkowicie niezrozumiały i nie mam pojęcia, dlaczego pojawił się w Twojej karcie, jak nie trudno zatem zgadnąć - do usunięcia.

Historia jest stanowczo zbyt krótka w stosunku do opisu aparycji, nanieś proszę poprawki i zastanów się, jak poszerzyć historię - może coś o stosunku do rodzeństwa bądź kuzynostwa? Masz szerokie pole do popisu, wykorzystaj je!
Powrót do góry Go down
Sponsored content


Arabelle Tyrell  Empty
PisanieTemat: Re: Arabelle Tyrell    Arabelle Tyrell  Empty

Powrót do góry Go down
 

Arabelle Tyrell

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Arabelle Baratheon
» Tyrell
» Alethea Tyrell
» Darya Tyrell
» Lavonne Tyrell

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Karczma :: Offtopic :: Kosz :: Karty Postaci-