a
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj
Ingvar Yronwood



 

 Ingvar Yronwood

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość

Anonymous

Ingvar Yronwood Empty
PisanieTemat: Ingvar Yronwood   Ingvar Yronwood EmptyWto Lis 05, 2013 1:22 am

Ingvar Yronwood


Wiek: 27 dni imienia

Miejsce Urodzenia: Yronwood

Stanowisko: Najstarszy syn Lorda Yronwood, Strażnik Kamiennej Drogi, Królewska Krew

Ród: Yronwood


Wygląd:

Surowe, zimne i ziejące pustką oczy to niemalże mój atrybut. Tak przynajmniej mówią ludzie, którzy mieli w nie okazje spojrzeć. Oczywiście Ci mający jeszcze szansę coś powiedzieć, bo duża ich część padała po takim spotkaniu na ziemię. Nie od mego uroku, ale od miecza trzymanego w moich dłoniach. Jestem istnym odbiciem mojego ojca. Rysy twarzy ostre, surowe i nieznoszące sprzeciwu. Daleko mi do gładkich twarzyczek innych lordów, których policzki są nieskalane niczym tyłek nieboraka w zawiniątku. Większość z nich nigdy nie było smaganych przez wiatr, suche powietrze i piasek, w przeciwieństwie do mojej osoby. Może i nie wyglądam przez to jak idealny mężczyzna, ale w niczym to nie przeszkadza. Z pewnością w oczy rzuca się blizna, która widnieje na mojej twarzy od kiedy przeżyłem dwadzieścia dni imienia.  Zaczyna się ona nad lewym łukiem brwiowym i ciągnie się przez powiekę, aż do górnej części policzka. Dzięki hełmowi zadane cięcie nie uszkodziło jednak w żaden sposób oka. Jeśli zaś chodzi o moją sylwetkę, to widać po niej czym się zajmuję i z jakiej rodziny pochodzę. Jestem wielkoludem (190cm wzrostu), który na dodatek stworzony jest do trzymania oręża. Potwierdzą to moje szerokie barki, ręce i klatka piersiowa. Czarne, wręcz kruczoczarne włosy, oraz zarost sprawiają, że wyglądam na jeszcze starszego niż w rzeczywistości. Wychodzę jednak z założenia, że mężczyzna musi wyglądać jak należy, a nie być męską wersją karczemnej dziewki.

historia:

Ojciec mój był Lordem Yronwood. Znamienity ród, który w swoich dawnych czasach konkurował z Martellami, a prawdę mówiąc, rywalizacja trwa cały czas. Sam ją popieram, jednak mam jedną słabość, o której później. Może i zostałem urodzony na dworze i znam jego zasady, ale zdawało mi się, że nigdy tutaj nie pasowałem. Lord mój ociec również odnosił podobne wrażenie i właśnie dlatego poświęcał mi wiele uwagi. Pragnął ze mnie zrobić prawdziwego, mężnego wojownika, który potrafi wymachiwać swoją bronią. Jednak nie to było najważniejsze. Jako, że byłem jego pierwszakiem, szykował mnie również do objęcia Yronwood w swoje władanie. Dlatego właśnie byłem zaznajamiany również z polityką i sposobami zarządzania zamkiem. Od najmłodszych lat towarzyszyłem ojcu w większości czynności, bacznym okiem podpatrując wszystkie jego zachowania i starając się wcielać je w życie przy najbliższych nadarzających się okazjach. Oczywiście chciałem wypaść jak najlepiej, chociaż podejrzewam, że nigdy nie uda mi się dorównać memu ojcu, a co dopiero go przewyższyć. Mimo wszystko starałem się.
Wprawy w posługiwaniu się bronią miały nauczyć mnie liczne turnieje, w których brałem udział. Oczywiście z początku z mizernym skutkiem, czego pamiątką jest blizna na twarzy, jednak szło mi coraz lepiej. Na jednym z takich zawodów moje oczy dojrzały najcudowniejszą niewiastę, która stąpała po tej ziemi. Jej uśmiech śnił mi się przez kolejne noce, falujące kosmki włosów miałem wciąż przed oczami, a jej nieziemską twarz widziałem za każdym razem, kiedy powieki przysłaniały świat. Jej głos za to piękniejszy niż tysiące najznamienitszych harf i wszystkie cuda tego świata. Niewiele myśląc od razu oznajmiłem, że będę jej rycerzem, który zawsze będzie wychwalał jej urodę, mądrość i wszystkie cnoty. Dama na całe szczęście przyjęła moje starania i od tej pory jestem częstym gościem w Słonecznej Włóczni.
 


ekwipunek:

Zbroja z hartowanej stali, hełm jak na avatarze, dwuręczny claymore, obusieczny pałasz koszowy, stalowa tarcza, kary koń.





Ostatnio zmieniony przez Ingvar Yronwood dnia Sob Lis 09, 2013 7:27 pm, w całości zmieniany 8 razy
Powrót do góry Go down
Reinmar Arryn

Reinmar Arryn
Nie żyje
Skąd :
Dolina Arrynów
Liczba postów :
656
Join date :
03/05/2013

Ingvar Yronwood Empty
PisanieTemat: Re: Ingvar Yronwood   Ingvar Yronwood EmptyWto Lis 05, 2013 7:39 am

Cytat :
od kiedy przeżyłem trzynaście wiosen
Biorąc pod uwagę klimat Westros, trzynaście wiosen byłoby statecznym wiekiem. Dla Ciebie będzie to trzynaście dni imienia. Plus w historii piszesz, że bliznę na twarzy zarobiłeś w wieku dwudziestu dni imienia. Czyżby były dwie blizny? Jeśli tak, to opis wyglądu jest niekompletny. A jeśli nie, to wiek się nie zgadza.

Druga sprawa, to... coś zbyt wszechstronny jesteś jak na młodego najemnika. Nauczyłeś się wojaczki, to normalne. Czytanie, pisanie, no niech będzie. Rody i polityka już zaczyna być naciągane... No i survivalowe umiejętności Beara Gryllsa, nauczone w ciągu dwudziestu lat żywota. Sama podróż z północy na południe Westeros zabiera dużo czasu, a co dopiero te wszystkie nauki i życie najemnika... Trochę to zbyt wypasione. Prostym zabiegiem będzie postarzenie postaci o jakieś 8-10 lat, dzięki czemu zyska czas na nauki.


Trochę się rozpisałem, ale - nie zrozum mnie źle - karta mi się bardzo podoba. Z tym że pewnych rzeczy trzeba przestrzegać. Popraw pierwszy bubel i postarz postać lub odejmij jej trochę tych umiejętności i będzie akcept.

Powrót do góry Go down
Gość

Anonymous

Ingvar Yronwood Empty
PisanieTemat: Re: Ingvar Yronwood   Ingvar Yronwood EmptySro Lis 06, 2013 12:47 am

Karta zmieniona na Yronwooda. Prosiłbym o ponowne sprawdzenie i zmianę nicku.
Powrót do góry Go down
Nihil Arryn

Nihil Arryn
Nie żyje
Skąd :
Winterfell
Liczba postów :
341
Join date :
26/04/2013

Ingvar Yronwood Empty
PisanieTemat: Re: Ingvar Yronwood   Ingvar Yronwood EmptySro Lis 06, 2013 7:56 am

Zgodnie z zasadami Lord i Lady to npc i zostać nimi można w grze a nie za samą karte.
Powrót do góry Go down
Reinmar Arryn

Reinmar Arryn
Nie żyje
Skąd :
Dolina Arrynów
Liczba postów :
656
Join date :
03/05/2013

Ingvar Yronwood Empty
PisanieTemat: Re: Ingvar Yronwood   Ingvar Yronwood EmptySro Lis 06, 2013 12:32 pm

Popraw "stanowisko" na syn Lorda, nie zgadza się także wiek w karcie oraz w profilu. Jako że to drobnostki, nie będę formalistą i daję akcept. Miłej gry! :)
Powrót do góry Go down
Gość

Anonymous

Ingvar Yronwood Empty
PisanieTemat: Re: Ingvar Yronwood   Ingvar Yronwood EmptySro Lis 06, 2013 12:47 pm

A co do tego mam pytanie. Przeglądałem wcześniej karty chorążych i znalazłem takie coś:
https://seven-kingdoms.forumpl.net/t571-edmund-blackwood
Tutaj jest już ktoś Lordem, a nie zauważyłem w postach, żeby gdziekolwiek ten NPC zginął. Na pewno nie można nim być?
Powrót do góry Go down
Reinmar Arryn

Reinmar Arryn
Nie żyje
Skąd :
Dolina Arrynów
Liczba postów :
656
Join date :
03/05/2013

Ingvar Yronwood Empty
PisanieTemat: Re: Ingvar Yronwood   Ingvar Yronwood EmptySro Lis 06, 2013 12:49 pm

To był wyjątek, co jest napisane w akcepcie. Sprawa była wtedy przedyskutowana i obawiam się, że zbyt pochopnie pozwoliliśmy być Lordem, gdyż pan Blackwood okazał się być mało aktywny. Jeśli Ty zaś wykażesz się aktywnością, to będziesz mógł zostać Lordem w grze. Przy okazji, jako Yronwood, polecam skontaktować się z Martellami w sprawie Twoich wojsk.
Powrót do góry Go down
Sponsored content


Ingvar Yronwood Empty
PisanieTemat: Re: Ingvar Yronwood   Ingvar Yronwood Empty

Powrót do góry Go down
 

Ingvar Yronwood

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Harsley Yronwood
» Richard Yronwood
» Jennelyn Yronwood
» Gerold Yronwood
» Leilah Yronwood

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Karczma :: Offtopic :: Kosz :: Karty Postaci-