a
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj
Najbardziej znienawidzona postać



 

 Najbardziej znienawidzona postać

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Aryana Stark

Aryana Stark
Nie żyje
http://averyhere.tumblr.com/
Skąd :
Winterfell
Liczba postów :
213
Join date :
26/04/2013

Najbardziej znienawidzona postać Empty
PisanieTemat: Najbardziej znienawidzona postać   Najbardziej znienawidzona postać EmptyPon Kwi 29, 2013 11:14 pm

Skoro mamy temat z ulubioną, to niech będzie też ze znienawidzoną! Na czyj widok macie ochotę uderzyć w monitor? A podczas lektury, który bohater sprawia, że chcecie rzucić książką o ścianę? I dlaczego Ramsay Bolton?
Oczywiście uzasadnienia mile widziane!
Powrót do góry Go down
Aidan Stark

Aidan Stark
Nie żyje
Skąd :
Winterfell
Liczba postów :
762
Join date :
26/04/2013

Najbardziej znienawidzona postać Empty
PisanieTemat: Re: Najbardziej znienawidzona postać   Najbardziej znienawidzona postać EmptyWto Maj 07, 2013 7:22 pm

khee, to ja zacznę, powtarzając z sb
- nie lubię rudej zdziry melisandre
- nie lubię cat, krew tullych zniszczyła starków < / 3
- nie lubię cersei, bo jest irytująca i próbuje być badassem, a jest tylko głupią k, która się puszcza z bratem
- nie lubię lorasa, nie mam nic do gejów, ale to jest wybitnie zniszczona postać xD
Powrót do góry Go down
Cailet Stark

Cailet Stark
Nie żyje
Skąd :
Wysogród
Liczba postów :
148
Join date :
26/04/2013

Najbardziej znienawidzona postać Empty
PisanieTemat: Re: Najbardziej znienawidzona postać   Najbardziej znienawidzona postać EmptySro Maj 08, 2013 12:39 am

Aidan Stark napisał:
khee, to ja zacznę, powtarzając z sb
- nie lubię rudej zdziry melisandre
- nie lubię cat, krew tullych zniszczyła starków < / 3
- nie lubię cersei, bo jest irytująca i próbuje być badassem, a jest tylko głupią k, która się puszcza z bratem
- nie lubię lorasa, nie mam nic do gejów, ale to jest wybitnie zniszczona postać xD
wyłączając Lorasa, bo to ładny kwiatek, a kwiatki to ja lubię.
Powrót do góry Go down
Aithne Reed

Aithne Reed
Nie żyje
Skąd :
Greywater Watch
Liczba postów :
59
Join date :
02/05/2013

Najbardziej znienawidzona postać Empty
PisanieTemat: Re: Najbardziej znienawidzona postać   Najbardziej znienawidzona postać EmptySro Maj 08, 2013 2:35 pm

Joffrey jest postacią naprawdę świetnie skonstruowaną. Brutalna i odpychająca od samego początku do końca, nie posiadająca współczucia i tak dalej. Chyba jedyna postać literacka ze wszystkich mi znanych, która nie zmienia się nagle w dobrą czy chociażby pomocną. Chociaż owszem, nie podoba mi się za bardzo, że w serialu tak łatwo ulega Margaery, ale to nic.
W każdym razie, niestety jestem zmuszona zakwalifikować go do znienawidzonych postaci, bo naprawdę miałam ochotę rzucać książką o ścianę, gdy czytałam związane z nich fragmenty :D No ewentualnie laptopem podczas oglądania serialu xd
Powrót do góry Go down
Rhaena Targaryen

Rhaena Targaryen
Nie żyje
Skąd :
Dragonstone
Liczba postów :
342
Join date :
30/04/2013

Najbardziej znienawidzona postać Empty
PisanieTemat: Re: Najbardziej znienawidzona postać   Najbardziej znienawidzona postać EmptySro Maj 08, 2013 7:17 pm

Joff - palant jakich mało, podrostek, który dorwał się do władzy i palma mu odbiła, ale to pewnie dlatego, że jest bękartem Cersei i jej brata oOOo Królowej tez nie znoszę, ale to inna bajka.

Bolton - to dopiero powalony na łeb psychopata. Co prawda dużo można sie dowiedzieć od niego na temat torturowania innych i sprawiania by powiedzieli to co się chce usłyszeć, ale żeby on to robił jak ten Qubryn czy jak mu tam, zawodowo to jeszcze jeszcze, ale on znęca się nad otoczeniem z czystej złości... zło wcielone, potwór i tyle... nawet Sprzedawczyka zrobiło mi się szkoda... a jak sobie pomyślę o tych jego polowaniach na kobiety i nadawanie ich imion sukom... nóż mi się w kieszeni otwiera...
Powrót do góry Go down
Aida Martell

Aida Martell
Nie żyje
Skąd :
Dorne
Liczba postów :
25
Join date :
05/05/2013

Najbardziej znienawidzona postać Empty
PisanieTemat: Re: Najbardziej znienawidzona postać   Najbardziej znienawidzona postać EmptyPią Maj 10, 2013 10:17 pm

Joffrey oczywiście...
Zgrywa takiego wielkiego tyrana. Morduje wszystko za znajdzie w zasięgu jago wzroku a jak się igłą skaleczy to od razu biegnie do mamusi.

Theon!
Nie zdradza się Starków! Dobrze mu tak! Nie się nad nim znęcają dalej!

Lord Tywin.
Bo źle traktuje swojego młodszego syna a przecież wszyscy kochamy Tyriona :D

Littlefinger!
Zdradził Neda a to nie ładnie! Zresztą wciąż nie mogę się zorientować po której stronie on stoi XD
Powrót do góry Go down
Cailet Stark

Cailet Stark
Nie żyje
Skąd :
Wysogród
Liczba postów :
148
Join date :
26/04/2013

Najbardziej znienawidzona postać Empty
PisanieTemat: Re: Najbardziej znienawidzona postać   Najbardziej znienawidzona postać EmptyPią Maj 10, 2013 11:55 pm

Baelish, podobnie jak większość najbardziej przebiegłych ludzi w siedmiu krolestwach stoi po najbardziej dochodowej i sensownej stronie - swojej własnej ;) i dlatego najlepiej na tym wychodzi. jak to mówią, umiesz liczyć - licz na siebie. gdzie wiatr zawieje, tam on jest. i dlatego w sumie nie jestem pewna, czy go lubię czy też nie do końca. z pewnością podziwiam życiowy ogar, który z nikąd zaprowadził go tam, gdzie jest :3
Powrót do góry Go down
Aidan Stark

Aidan Stark
Nie żyje
Skąd :
Winterfell
Liczba postów :
762
Join date :
26/04/2013

Najbardziej znienawidzona postać Empty
PisanieTemat: Re: Najbardziej znienawidzona postać   Najbardziej znienawidzona postać EmptySob Maj 11, 2013 12:45 am

^podpisuję się obiema łapkami B)
Powrót do góry Go down
Kyra Bolton

Kyra Bolton
Nie żyje
Skąd :
Dreadfort
Liczba postów :
42
Join date :
26/04/2013

Najbardziej znienawidzona postać Empty
PisanieTemat: Re: Najbardziej znienawidzona postać   Najbardziej znienawidzona postać EmptyNie Maj 12, 2013 2:49 pm


Książkowe postacie, których absolutnie nie cierpię to:

- Joff, nie trzeba chyba tłumaczyć czemu?
- Walder Frey, dwa słowa - Krwawe Gody
- Gregor Clegane, o nim chyba nie można powiedzieć niczego pozytywnego. Okrutny, bez sumienia, morderca, dzieciobójca.
- Cersei, chce być Tywinem w spódnicy a wiadomo, jak jej się to udaje. Irytowała mnie tak bardzo, że czytając jej rozdziały miałam ochotę je sobie odpuścić>_<
- Cat, jako normalna i po Krwawych Godach
- Lysa Arryn, postać, której nie da się polubić. Jak dla mnie, zwykła wariatka
Powrót do góry Go down
Ariel Tully

Ariel Tully
Nie żyje
Skąd :
Riverrun
Liczba postów :
179
Join date :
27/04/2013

Najbardziej znienawidzona postać Empty
PisanieTemat: Re: Najbardziej znienawidzona postać   Najbardziej znienawidzona postać EmptySob Cze 22, 2013 8:26 pm

Ja nie znoszę Aryi. Dziewczyna mnie nieźle irytuje przez to jakim jest babochłopem. Rozumiem, że po to jest taka, żeby zrobił kontrast między nią, a Sansą, ale nie zmienia faktu, że po prostu nie znoszę chłopczyc. A, żeby dziecko było tak zniszczone od małego?
Powrót do góry Go down
Brynden Rivers

Brynden Rivers
Nie żyje
Skąd :
Bliźniaki
Liczba postów :
127
Join date :
07/06/2013

Najbardziej znienawidzona postać Empty
PisanieTemat: Re: Najbardziej znienawidzona postać   Najbardziej znienawidzona postać EmptySob Cze 22, 2013 10:05 pm

Bożeeeeeeeeeeee irytuje mnie Dany! Tak strasznie, jej wątek jest miałki zepsuł zakończenie trzeciego sezonu a potem jest jeszcze większy marazm i stagnacja!
Powrót do góry Go down
Aithne Reed

Aithne Reed
Nie żyje
Skąd :
Greywater Watch
Liczba postów :
59
Join date :
02/05/2013

Najbardziej znienawidzona postać Empty
PisanieTemat: Re: Najbardziej znienawidzona postać   Najbardziej znienawidzona postać EmptyNie Cze 23, 2013 8:03 pm

Brynden Rivers napisał:
Bożeeeeeeeeeeee irytuje mnie Dany! Tak strasznie, jej wątek jest miałki zepsuł zakończenie trzeciego sezonu a potem jest jeszcze większy marazm i stagnacja!


Ha ha, mnie też, pjona! xd Mnie denerwowała już od samego początku, chociaż postać jest bardziej wkurzająca w serialu niż w książce.
Powrót do góry Go down
Go??

Anonymous

Najbardziej znienawidzona postać Empty
PisanieTemat: Re: Najbardziej znienawidzona postać   Najbardziej znienawidzona postać EmptyCzw Sie 01, 2013 8:17 pm

Moje typy:
- Walder Frey
- Ramsay Snow vel Bolton
- Starszy z braci Clegane
Co do Dany to mam nadzieje że się 'naprostuje' i wyruszy za bratem do Westeros, przy okazji mam nadzieje że Dorne nie odwróci się od Targów przez Dany.
Powrót do góry Go down
Aidan Stark

Aidan Stark
Nie żyje
Skąd :
Winterfell
Liczba postów :
762
Join date :
26/04/2013

Najbardziej znienawidzona postać Empty
PisanieTemat: Re: Najbardziej znienawidzona postać   Najbardziej znienawidzona postać EmptyPon Sie 05, 2013 5:40 pm

o wlasnie, też nie lubie góry. ale ogar <3
Powrót do góry Go down
Gość

Anonymous

Najbardziej znienawidzona postać Empty
PisanieTemat: Re: Najbardziej znienawidzona postać   Najbardziej znienawidzona postać EmptyNie Lis 03, 2013 1:02 pm

Jestem typem hejtera i jest więcej postaci, których nienawidzę niż takich, które kocham, więc proszę bez bólu dupy bo to tylko moja osobista opinia.

- Daenerys Targaryen - przez wielu lubiana, ja jej nie znoszę przez roszczeniową postawę "Wszystko mi się należy i będę najlepszą królową bo... mam smoki i wtedy nie potrzeba znać się na strategii, ekonomii i gospodarce a dodatkowo doprowadzę do zniszczenia wysoko rozwiniętych (na pewno wyżej rozwiniętych niż całe Westeros) kultur bo są tam niewolnicy a każdy ma prawo być wolny i ludzie handlujący niewolnikami zasługują na śmierć (Tu wygodnie omijamy temat Jorah Mormonta, który handlował niewolnikami). Barristan Selmy, który mimo przysiąg nie ochronił mojego ojca i złożył te same przysięgi jego mordercy (nie dosłownemu ale prowodyrowi) a mnie przeprosił dopiero jak następca owego mordercy go wyrzucił na zbity pysk a ja już się ustawiłam jest honorowym rycerzem godnym zaufania, lecz Jorah Mormont, który chciał mnie zdradzić zanim mnie poznał a potem jednak stał się mi wierny jak pies, pokochał mnie, uratował życie w najbardziej krytycznym momencie mojego życia i tylko dzięki niemu udało mi się podołać wielu przeciwnościom, bo gdyby nie on nie żyłabym, ani ja, ani moje smoki zasługuje na śmierć bo kiedyś planował mnie zabić i okazuje mu łaskę wygnaniem.

- Catelyn Stark - najgorsza z najgorszych, wymienia najlepszego rycerza Westeros za dwie gówniary z czego jedna zawiniła śmierci jej męża i jeszcze oczekuje, że ją zrozumieją. Śmie pouczać Robba, że źle robi poślubiając Jayne. Krwawe Gody to jedno z moich ulubionych wydarzeń, między innymi dlatego lubię Boltonów. Nienawidzę Lorda Błyskawicy za poświęcenie życia za tą sucz. Wszystkich poucza i stawia swoje egoistyczne pobudki nad wyższym dobrem. Irytuje mnie jej użalanie się nad sobą.

- Brienne z Tarth - Użala się nad sobą jaka to ona biedna nie jest i wszyscy są wszystkiemu winni, tylko nie ona. Rozumiem, że życie nie było dla niej łatwe ale udaje twardą, lecz w środku jest miękka jak masło w letni dzień. Jeśli tak bardzo jej przeszkadza to traktowanie wśród żołnierzy to niech wypierdala. Czego ona się spodziewała? Podziwu i szacunku? Jest kobietą i z jednaj strony wolałaby być mężczyzną ale i tak nogi jej mięknął na myśl o Renlym.

- Sansa Stark - Przysłowie "Głupi ma szczęście" jest tu odpowiednie. Oglądałem ostatnio docinek HIMYM, w którym pojawiał się rycerz mówiący czy Ted wybrał dobrze czy źle, jakby taki był przy Sansie nie powiedziałby ani razu, że wybrała dobrze. Mam nadzieję, że dostanie za swoje i Littlefinger ją w końcu zgwałci albo ktoś inny ją zabije. kiedy dowiedziałem się, że ma być żoną Tyriona pomyślałem tylko, że współczuję Karłowi. Zdecydowanie widać tutaj wpływ matki a Arya jest o wiele lepszą postacią i nie rozumiem ludzi, którzy lubią Sansę. Chyba dopatrują się w niej takiej damy w opałach.

- Robb Stark - Nie nadaje się na króla, jak juz to na giermka a i to ostrożnie. Chyba nie zdaje sobie sprawy, że bycie królem to nie tylko walka i przyjemności. Bycie królem to odpowiedzialność a nie wtykanie penisa w pierwszą lepszą dziurę i oczekiwanie, że będzie spoko. Sam prosił się o przegraną. Dodatkowo sposób w jaki ukarał matkę pokazuje, że nawet Joffrey był bardziej królewski bo przynajmniej umiał postawić na swoim. Robb przypomina bardziej Tommena, któremu matka musi pozwolić nawet na posiadanie kotków.
Powrót do góry Go down
Ivory Targaryen

Ivory Targaryen
Dorne
Skąd :
Dorne, Słoneczna Włócznia
Liczba postów :
2203
Join date :
23/10/2013

Najbardziej znienawidzona postać Empty
PisanieTemat: Re: Najbardziej znienawidzona postać   Najbardziej znienawidzona postać EmptySob Lip 05, 2014 3:39 pm





Wieści #1

Drodzy gracze! Wychodząc naprzeciw waszym oczekiwaniom postanowiliśmy stworzyć nowy temat, jakim są "Ostatnie wydarzenia". Znajdziecie tutaj skrócone opisy ostatnich wydarzeń fabularnych oraz linki do odpowiednich tematów, aby każdy z Was, zarówno starzy, jak i nowi gracze, był z fabułą na bieżąco!
(18 lipiec 2014)


Książęce zaślubiny
Najbardziej znienawidzona postać S18pXck
Trzydziestego dnia jedenastego księżyca 262 roku AL na ślubny kobierzec wstąpił Książę Smoczej Skały oraz Namiestnik Siedmiu Królestw, drugi syn króla Jaehaerysa II Maegor Targaryen oraz Księżniczka Dorne, Ivory Nymeria Martell. Ceremonia przebiegła bez zakłóceń, zaś uczta weselna obfitowała w intrygujące rozmowy, niezwykle oryginalne prezenty dla pary młodej oraz niebanalne potrawy.Czytaj...


Cień śmierci nad Doliną Arrynów
Najbardziej znienawidzona postać AEBIID5
Dolina cieszyła się dotychczas łaską Siedmiu, jednakże wystarczyło kilka tygodni, aby szczęście się odeń odwróciło. Wszystko zaczęło się od śmierci w połogu małżonki dziedzica Orlego Gniazda, Nihil oraz ich nienarodzonej córeczki; zaledwie tydzień później sam Reinmar odszedł ku lepszemu światu w wyniku nieszczęśliwego wypadku. Jego śmierć niosła za sobą bunt klanów, którym naprzeciw wyszedł Rethel Royce, jednakże został on przez nich zamordowany. Czytaj...


Umowa handlowa
Najbardziej znienawidzona postać Sap9HE1
Do Wysogrodu przybył dziedzic Jasnej Wody, Ylvis Florent w celu uzyskania poparcia oraz niezbędnej pomocy do realizacji swoich planów. Na spotkanie wyszedł mu bratanek Namiestnika Południa, a jednocześnie skarbnik Wysogrodu, Elstan Tyrell. Po niedługiej rozmowie szczegóły zostały ustalone, nowa umowa zaś spisana i podpisana przez każdego z mężczyzn.Czytaj


Morderstwo w Wysogrodzie
Najbardziej znienawidzona postać GquaKvx
Koniec roku 262 po Lądowaniu Aegona Zdobywcy nie był dla rodu Tyrellów łaskawy, jego dziedzic bowiem, pierworodny syn Namiestnika Południa, został zamordowany we własnym łożu, poprzez poderżnięcie gardła... przez własną kochankę, służkę Roslin, do szaleństwa w przyszłym panu Reach zakochana, którą znaleziono przy Lorencie martwą - zażyła truciznę, aby połączyć się z ukochanym i uniknąć gniewu Wysogrodu. Czytaj...


Nowy rok!
Najbardziej znienawidzona postać QX27vjm
Czas płynie nieubłaganie. Rok 262 po Lądowaniu Aegona, pierwszy rok panowania króla Aerysa II, pierworodnego syna Jaehaerysa II, właśnie dobiegł końca, a Siedem Królestw wkroczyło w rok 263 z pewnością... nieprzepełnione optymizmem. Miniony rok bowiem obfitował w wojny, spiski, konflikty i wszelkiej maści nieszczęścia, z którymi radzić muszą sobie wszyscy. Zaczynając od samego Miłościwie Nam Panującego, poprzez wysoko urodzonych, na zwykłym chłopstwie kończąc... Czy nowy rok okaże się łaskawszy?


Powrót do góry Go down
Sponsored content


Najbardziej znienawidzona postać Empty
PisanieTemat: Re: Najbardziej znienawidzona postać   Najbardziej znienawidzona postać Empty

Powrót do góry Go down
 

Najbardziej znienawidzona postać

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Najbardziej/najmniej lubiane postaci z SK
» Nowa postać
» Która postać?
» Najciekawsza postać nierodowa
» Najlepsza postać kobieca

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Karczma :: Offtopic :: Kosz-