a
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj
Dlaczego Twoja postać pochodzi właśnie z tego rodu? - Page 2



 

 Dlaczego Twoja postać pochodzi właśnie z tego rodu?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Aidan Stark

Aidan Stark
Nie żyje
Skąd :
Winterfell
Liczba postów :
762
Join date :
26/04/2013

Dlaczego Twoja postać pochodzi właśnie z tego rodu? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Dlaczego Twoja postać pochodzi właśnie z tego rodu?   Dlaczego Twoja postać pochodzi właśnie z tego rodu? - Page 2 EmptyWto Cze 18, 2013 10:46 pm

First topic message reminder :

bo to ciekawe w sumie! :D no wiecie, czemu jestescie stark/tully/arryn a nie na przyklad baratheon/lannister/martell xD
się wypowiem potem ;3
Powrót do góry Go down

AutorWiadomość
Diryan Stark

Diryan Stark
Skąd :
Winterfell
Liczba postów :
153
Join date :
16/11/2013

Dlaczego Twoja postać pochodzi właśnie z tego rodu? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego Twoja postać pochodzi właśnie z tego rodu?   Dlaczego Twoja postać pochodzi właśnie z tego rodu? - Page 2 EmptyCzw Gru 05, 2013 6:41 pm

Generalnie lubię, kiedy moje postaci są wysoko sytuowane. Tworzę zazwyczaj masę książąt, szlachciców etc. (odbijam sobie w ten sposób fakt, że nie urodziłem się jako arystokrata w czasach, kiedy urodzenie miało jakieś znaczenie XD). W grę wchodziły więc tylko największe rody Westeros. Początkowo marzyło mi się granie Smokiem. Później Lannisterem albo Różyczką. Starkowie byli gdzieś tam daleko na liście. Lubię ten ród, ale są dla mnie zbyt mało dworscy, wysublimowani. Ot, ród wojowników i Eskimosów. Wizerunku szukałem dłuuugi okres czasu. W końcu ten, który znalazłem najbardziej przypasował mi do Wilka. Zarejestrowałem się wstępnie jako Stark, ale nie zacząłem pisać jeszcze KP, łudząc się, że znajdę kogoś, kogo mógłbym osadzić na Południu. Napisali do mnie jednak Aidan i Aryana. Po kilku PW pożegnałem się z perspektywą knucia i trucia dworzan, bo wiedzialem, gdzie jest moje miejsce :D
Powrót do góry Go down
Aidan Stark

Aidan Stark
Nie żyje
Skąd :
Winterfell
Liczba postów :
762
Join date :
26/04/2013

Dlaczego Twoja postać pochodzi właśnie z tego rodu? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego Twoja postać pochodzi właśnie z tego rodu?   Dlaczego Twoja postać pochodzi właśnie z tego rodu? - Page 2 EmptyCzw Gru 05, 2013 7:59 pm

Diryan Stark napisał:
Zarejestrowałem się wstępnie jako Stark, ale nie zacząłem pisać jeszcze KP, łudząc się, że znajdę kogoś, kogo mógłbym osadzić na Południu. Napisali do mnie jednak Aidan i Aryana. Po kilku PW pożegnałem się z perspektywą knucia i trucia dworzan, bo wiedzialem, gdzie jest moje miejsce :D
O, thou brother <33
Powrót do góry Go down
Sponsored content


Dlaczego Twoja postać pochodzi właśnie z tego rodu? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego Twoja postać pochodzi właśnie z tego rodu?   Dlaczego Twoja postać pochodzi właśnie z tego rodu? - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 

Dlaczego Twoja postać pochodzi właśnie z tego rodu?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Nowa postać
» Która postać?
» Najlepsza postać męska
» Najciekawsza postać nierodowa
» Ulubiona postać z sagi?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Karczma :: Offtopic-