a
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj
Avatary rodowe - Page 5



 

 Avatary rodowe

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorWiadomość
Roderick Tully

Roderick Tully
Nie żyje
Skąd :
Dorzecze, Riverrun
Liczba postów :
37
Join date :
27/04/2013

Avatary rodowe - Page 5 Empty
PisanieTemat: Avatary rodowe   Avatary rodowe - Page 5 EmptyPon Kwi 29, 2013 7:46 pm

First topic message reminder :

Hej,
Od jakiegoś czasu robię sporadycznie avatary rodowe. Jak to wygląda możecie zobaczyć chociażby u mnie. Jeżeli ktoś chciałby podobny avatar to ma okazję napisać w tym temacie, bo nie zawszę wyłapie na czacie.

No.. także ten, zapraszam.
Powrót do góry Go down

AutorWiadomość
Valerie Tyrell

Valerie Tyrell
Skąd :
Wysogród
Liczba postów :
100
Join date :
16/05/2013

Avatary rodowe - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Avatary rodowe   Avatary rodowe - Page 5 EmptyPon Cze 24, 2013 4:36 pm

Prosik, Nad :)

Dobra. Więc tak: postaram się zrobić jak najszybciej, ale w czwartek mam egzamin. W piątek odbieram świadectwo, a w weekend wyjeżdżam: może się to opóźnić. 

Muszę to sobie uporządkować:
1. Damon - Joakim Nätterqvist, Arn - The Knight's Templar
2. Aith - Lucy Griffiths
3. Art - Gemma to jedna z moich ulubionych aktorek także... :) Tu masz na razie stare, poznajdywane. (nie-rodowe)
4. Pru - Olga Kurylenko
5. Lorent - Francois Arnaud
6. Leo - Tom Felton

Long mogę Ci zrobić jakieś NIE-rodowe Avatary rodowe - Page 5 2640147392


Ostatnio zmieniony przez Valerie Tyrell dnia Pon Cze 24, 2013 8:35 pm, w całości zmieniany 2 razy (Reason for editing : Dopisuję następnych chętnych :))
Powrót do góry Go down
Artemis Arryn

Artemis Arryn
Nie żyje
Skąd :
Riverrun
Liczba postów :
150
Join date :
27/04/2013

Avatary rodowe - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Avatary rodowe   Avatary rodowe - Page 5 EmptyPon Cze 24, 2013 6:05 pm

Dzięki, dzięki Val <3 Ja też ją kocham ^.^ 
Mi tam nie przeszkadza, poczekam na Twoje cudeńka, bo warto ;p
Powrót do góry Go down
Lorent Tyrell

Lorent Tyrell
Nie żyje
Skąd :
Wysogród
Liczba postów :
66
Join date :
26/04/2013

Avatary rodowe - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Avatary rodowe   Avatary rodowe - Page 5 EmptyPon Cze 24, 2013 7:39 pm

Ja też się zupełnie nie pogniewam za avek, tylko bez przesadnej ilości kwiatków, hehs! Bądź kochaną siostrą Valerie Avatary rodowe - Page 5 2640147392 Francois Arnaud jeśli nie wiesz!
Powrót do góry Go down
Valerie Tyrell

Valerie Tyrell
Skąd :
Wysogród
Liczba postów :
100
Join date :
16/05/2013

Avatary rodowe - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Avatary rodowe   Avatary rodowe - Page 5 EmptyPon Cze 24, 2013 7:43 pm

Ok. Dopisuję do ''zamówień'' :happy: Dla braciszka zawsze - oczywiście, że wiem/znam. Aż za dobrze Avatary rodowe - Page 5 2640147392
Powrót do góry Go down
Leonard Tyrell

Leonard Tyrell
Nie żyje
Skąd :
Wysogród
Liczba postów :
58
Join date :
14/05/2013

Avatary rodowe - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Avatary rodowe   Avatary rodowe - Page 5 EmptyPon Cze 24, 2013 8:30 pm

Można prosić dla Leo? <3 Tom Felton
Powrót do góry Go down
Valerie Tyrell

Valerie Tyrell
Skąd :
Wysogród
Liczba postów :
100
Join date :
16/05/2013

Avatary rodowe - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Avatary rodowe   Avatary rodowe - Page 5 EmptyPon Cze 24, 2013 8:34 pm

Jasne ;DDopisuję. Ludzie - tylko bądźcie cierpliwi xDD
Powrót do góry Go down
Reinmar Arryn

Reinmar Arryn
Nie żyje
Skąd :
Dolina Arrynów
Liczba postów :
656
Join date :
03/05/2013

Avatary rodowe - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Avatary rodowe   Avatary rodowe - Page 5 EmptyWto Cze 25, 2013 9:00 am

Ja co prawda jaram się swoim avatarem, ale jakby się komuś nudziło, to nie zaszkodziłoby mieć wybór ;) U mnie jest Til Schweiger ;)
Powrót do góry Go down
Valerie Tyrell

Valerie Tyrell
Skąd :
Wysogród
Liczba postów :
100
Join date :
16/05/2013

Avatary rodowe - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Avatary rodowe   Avatary rodowe - Page 5 EmptyWto Cze 25, 2013 9:16 pm

Ok. :)

Damon: (kilka wersji, bo nie mogłam się zdecydować) + starałam się nie nałożyć tego samego tła co u Terry'na :) Mam nadzieję, że się w miarę podobają. :fear:


Avatary rodowe - Page 5 Tumblr_moyqkoqnpL1soru3no2_250Avatary rodowe - Page 5 Tumblr_moyqkoqnpL1soru3no4_250
Avatary rodowe - Page 5 Tumblr_moyqkoqnpL1soru3no3_250Avatary rodowe - Page 5 Tumblr_moyqkoqnpL1soru3no5_250
Avatary rodowe - Page 5 Tumblr_moyqkoqnpL1soru3no7_250Avatary rodowe - Page 5 Tumblr_moyrezZcDm1soru3no1_250
Avatary rodowe - Page 5 Tumblr_moyqkoqnpL1soru3no1_250


Ostatnio zmieniony przez Valerie Tyrell dnia Pią Wrz 20, 2013 10:44 pm, w całości zmieniany 2 razy (Reason for editing : zapomniałam o jednym :))
Powrót do góry Go down
Gość

Anonymous

Avatary rodowe - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Avatary rodowe   Avatary rodowe - Page 5 EmptyWto Cze 25, 2013 9:43 pm

O matko *.* Dzięki kochana, ale mam wybór :D
Powrót do góry Go down
Elen Ciemnooka

Elen Ciemnooka
Nie żyje
Skąd :
Północ, Wioska w okolicach Winterfell
Liczba postów :
52
Join date :
30/04/2013

Avatary rodowe - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Avatary rodowe   Avatary rodowe - Page 5 EmptySro Cze 26, 2013 11:26 pm

A coś dla Elenki lekkiego, bez strasznych ingerencji w obrazek, coś związanego z Północą i mroźnym klimatem mogłabyś zrobić? Ogólnie interesowałoby mnie przerobienie avatarka, który mam obecnie. I prosiłabym o delikatna obróbkę bez mocnej ingerencji w tło, kolory czy nasycenie barw. Najbardziej satysfakcjonowałoby mnie coś takiego delikatnego jak u Artemis Tully.
Powrót do góry Go down
Aithne Reed

Aithne Reed
Nie żyje
Skąd :
Greywater Watch
Liczba postów :
59
Join date :
02/05/2013

Avatary rodowe - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Avatary rodowe   Avatary rodowe - Page 5 EmptyWto Sty 21, 2014 1:04 am

Nie wiem czy temat nadal aktualny, ale odświeżam, ziomy!

Rozpaczliwie potrzebuję jakiegoś klimatycznego avka dla Aithne. Słabizna straszna z grafiką, bo Lucy ma tylko z Robin Hood'a i to nie za dużo :<
Powrót do góry Go down
Rossel Whent

Rossel Whent
Dorzecze
Skąd :
Harrenhal
Liczba postów :
365
Join date :
23/06/2013

Avatary rodowe - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Avatary rodowe   Avatary rodowe - Page 5 EmptyCzw Lut 27, 2014 7:17 pm

Nudzi Ci się? Nie masz co robić w weekend? A może po prostu pragniesz zaznać czystej rozkoszy w spełnianiu się artystycznie?

To idealna okazja dla Ciebie! Nie obrażę się za avatar z Joaquinem Phoenixem, najlepiej w roli Commodusa i to na domiar złego takim, by pasował do Whenta (czyli pizganie złem na dwie mile).
Powrót do góry Go down
Aidan Stark

Aidan Stark
Nie żyje
Skąd :
Winterfell
Liczba postów :
762
Join date :
26/04/2013

Avatary rodowe - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Avatary rodowe   Avatary rodowe - Page 5 EmptyPią Lut 28, 2014 2:10 pm

podejmę się, jeśli przeżyję ten weekend! (na trzy metry, na trzy metry)
Powrót do góry Go down
Nadira Mormont

Nadira Mormont
Północ
Skąd :
Winterfell
Liczba postów :
158
Join date :
26/04/2013

Avatary rodowe - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Avatary rodowe   Avatary rodowe - Page 5 EmptyNie Mar 02, 2014 2:10 am

Ok, przyznam, ze nawet rodowych nie próbowałam bo i pomysłu brak. Dlatego porobiłam zwykłe. Nic nadzwyczajnego, ale może się coś przyda. Jak nie to trudno, upchniemy gdzieś i tak i się nie zmarnują :P

Dla Aithne:

Avatary rodowe - Page 5 WdUcTzoAvatary rodowe - Page 5 AOJAQZp
Avatary rodowe - Page 5 URpGqtPAvatary rodowe - Page 5 QkIdQve
Avatary rodowe - Page 5 MgaM4GNAvatary rodowe - Page 5 YwZ5qKv
Avatary rodowe - Page 5 1yKcuUqAvatary rodowe - Page 5 ZxKQ16O
Avatary rodowe - Page 5 FNKmHe4Avatary rodowe - Page 5 PTPgmFq
Avatary rodowe - Page 5 MRch9YSAvatary rodowe - Page 5 B64FE1G
Avatary rodowe - Page 5 KAShrBWAvatary rodowe - Page 5 QHZSmpk

Dla Rossela:

Tu było gorzej, bo nie znalazłam zdjęć w dobrej jakości, ale zrobiłam co mogłam. Jeszcze może coś znajdę lepszego, ale co mam to wrzucam.

Avatary rodowe - Page 5 QYYCyt1Avatary rodowe - Page 5 VclEG8E
Avatary rodowe - Page 5 5KdGkMyAvatary rodowe - Page 5 XojfszR
Avatary rodowe - Page 5 VhBHTQmAvatary rodowe - Page 5 O81GOAF
Avatary rodowe - Page 5 VO1d1s3Avatary rodowe - Page 5 WFox9ed
Avatary rodowe - Page 5 FL7UMif

Najlepsze byłoby to:

Avatary rodowe - Page 5 ZEkc0N6

gdyby nie okropna jakość, a szkoda, idealne do 'pizgania złem na dwie mile' :P Wstawiłam, co by nie było, że się nie staram sprostać oczekiwaniom : D

Tak, wiem, że nic się nie przyda


.....



ok, już się zamykam -_-
Powrót do góry Go down
Aidan Stark

Aidan Stark
Nie żyje
Skąd :
Winterfell
Liczba postów :
762
Join date :
26/04/2013

Avatary rodowe - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Avatary rodowe   Avatary rodowe - Page 5 EmptyNie Mar 02, 2014 8:08 pm

nadira avatarowy król <33

najlepszy ostatni! xD
Powrót do góry Go down
Rossel Whent

Rossel Whent
Dorzecze
Skąd :
Harrenhal
Liczba postów :
365
Join date :
23/06/2013

Avatary rodowe - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Avatary rodowe   Avatary rodowe - Page 5 EmptyNie Mar 02, 2014 8:11 pm

Pół dywanu ze styropianu dla Nad za zdolności artystyczne, na pewno coś wykorzystam! Podziękował ślicznie.
Powrót do góry Go down
Nadira Mormont

Nadira Mormont
Północ
Skąd :
Winterfell
Liczba postów :
158
Join date :
26/04/2013

Avatary rodowe - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Avatary rodowe   Avatary rodowe - Page 5 EmptyPon Mar 03, 2014 4:55 pm

Łapaj jeszcze kilka :D

Avatary rodowe - Page 5 JYHeU7vAvatary rodowe - Page 5 Cxc2rbf
Avatary rodowe - Page 5 YPaIk81Avatary rodowe - Page 5 Wb1ZaOh
Avatary rodowe - Page 5 0Gw1AV6

Tak, przyznaję: nudzi mi się : D
Powrót do góry Go down
Valerie Tyrell

Valerie Tyrell
Skąd :
Wysogród
Liczba postów :
100
Join date :
16/05/2013

Avatary rodowe - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Avatary rodowe   Avatary rodowe - Page 5 EmptyNie Mar 09, 2014 10:41 pm

Dla Aithne ja mam jakieś stare, dla paru innych osób też, ale nie wiem czy jeszcze chcą xDD Poza tym teraz trochę inaczej to wygląda więc :D

Avatary rodowe - Page 5 Tumblr_n26ufkxop71soru3no4_250 Avatary rodowe - Page 5 Tumblr_n26ufkxop71soru3no1_250
Avatary rodowe - Page 5 Tumblr_n26ufkxop71soru3no7_250
Powrót do góry Go down
Aithne Reed

Aithne Reed
Nie żyje
Skąd :
Greywater Watch
Liczba postów :
59
Join date :
02/05/2013

Avatary rodowe - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Avatary rodowe   Avatary rodowe - Page 5 EmptyPon Mar 10, 2014 12:21 am

Och, tyle dobra dla mnie <3 Dzięki wielkie, lubię mieć w czym wybierać :D
Powrót do góry Go down
Gość

Anonymous

Avatary rodowe - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Avatary rodowe   Avatary rodowe - Page 5 EmptySro Lip 02, 2014 12:45 pm

Gdyby komuś się nudziło, nie miał co zrobić ze swoim życiem lub chciał odpokutować altruizmem za swe grzechy - chętnie przygarnę jakiś avatar dla Jaspera! Pan nazywa się Tom Bateman i klimatycznie nadaje się jedynie z "Demonów Da Vinci". Uściskam każdego za każdą próbę pomocy!
Powrót do góry Go down
Ivory Targaryen

Ivory Targaryen
Dorne
Skąd :
Dorne, Słoneczna Włócznia
Liczba postów :
2203
Join date :
23/10/2013

Avatary rodowe - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Avatary rodowe   Avatary rodowe - Page 5 EmptySob Lip 05, 2014 2:15 pm

Jakby Ci coś w poniższych nie podpasowało, to krzycz. ;) Zawsze mogę coś zedytować, albo zrobić inny.

Avatary rodowe - Page 5 6uItTxrAvatary rodowe - Page 5 LmSFPkR Avatary rodowe - Page 5 TwWZolY
Avatary rodowe - Page 5 AK4OrRJ Avatary rodowe - Page 5 EOPAMOs
Powrót do góry Go down
Gość

Anonymous

Avatary rodowe - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Avatary rodowe   Avatary rodowe - Page 5 EmptyNie Lip 06, 2014 8:45 pm

Gorący przytulasek dla Iv, dziękuję, już coś wybieram! :D
Powrót do góry Go down
Gość

Anonymous

Avatary rodowe - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Avatary rodowe   Avatary rodowe - Page 5 EmptyWto Lip 08, 2014 12:42 am

O ile masz czas, też proszę o pomoc. Nie wiem, czy grafika ode mnie się nada, ale mogę podać kilka linków.
Powrót do góry Go down
Eleyna Lannister

Eleyna Lannister
Zachód
Skąd :
Casterly Rock
Liczba postów :
142
Join date :
28/06/2014

Avatary rodowe - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Avatary rodowe   Avatary rodowe - Page 5 EmptyWto Sie 12, 2014 3:37 pm

Gdyby komuś bardzo się nudziło lub pragnął przyczynić się dla dobra narodu - ucałuję (w nosek) za avatary z Elką! Pani na wizerunku to Celina Sinden, mogę podesłać niezbędne zdjęcia, ale najważniejsze: ma być lannisterko (nie mylić z lamersko)! <33
Powrót do góry Go down
Gość

Anonymous

Avatary rodowe - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Avatary rodowe   Avatary rodowe - Page 5 EmptyNie Sie 17, 2014 11:20 pm

To ja też się zgłaszam do kolejki :)
Niestety jestem noga w grafice komputerowej ;/
Dlatego powierzam losy mojego avatara w ręce speca :)
Pani Monica Bellucci do zrobienia na Lady Alyssę Arryn... kurde nawet nie mogę znaleźć fajnej grafiki na propozycję... jestem cała w Twoich rękach ^^
Powrót do góry Go down
Sponsored content


Avatary rodowe - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Avatary rodowe   Avatary rodowe - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down
 

Avatary rodowe

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 5 z 8Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

 Similar topics

-
» Kroniki rodowe

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Karczma :: Offtopic-