a
IndeksFAQUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Wielkie gody Północy 

 Wielkie gody Północy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość

avatar
Nie żyje
Skąd :
Winterfell
Liczba postów :
762
Join date :
26/04/2013

PisanieTemat: Wielkie gody Północy   Nie Mar 09, 2014 11:36 pmwielkie gody pólnocy


Szanowni Lordowie, piękne Damy, najdrożsi weselnicy!
– Pragniemy, abyście dołączyli do zjednoczonych w radości rodzin i wraz z nami uczestniczyli w uroczystości zaślubin pierwszego syna Północy, Aidana z najpiękniejszą różą Wysogrodu, panną Cailet Tyrell.


Pomimo nieszczęść, które spadły w ostatnich miesiącach na dom Starków, wesele dziedzica rodu odbędzie się w pierwotnie zaplanowanym terminie oraz wedle ustalonego zawczasu porządku. Przybyłych do Winterfell spotka tradycyjnie ciepłe przyjęcie, gościom niczego nie powinno zabraknąć; otrzymają oni między innymi możliwość odwiedzenia gorących źródeł, własne komnaty, grube futra i staranną opiekę nad końmi. Lord Manderly oraz Lord Glover gwarantują pieczę nad pozostawionymi w ich portach statkami.

Po zachodzie słońca dwudziestego trzeciego dnia dziesiątego księżyca bicie dzwonów oznajmi rozpoczęcie oficjalnej części ceremonii, którą otworzą przemówienia Namiestników Północy oraz Południa. Wszystkim zgromadzonym na placu przed Wielką Komnatą zostaną wręczone świece, które nie tylko rozjaśnią mrok wieczoru, ale przede wszystkim dadzą odrobinę ciepła (już jesienią częste są znaczne opady śniegu). Wcześniej, w Bożym Gaju będzie mieć miejsce prywatna uroczystość złożenia przysięgi w obliczu Starych Bogów i najbliższych osób. Świadkowie wybrani dodatkowo przez małżonków potwierdzą fakt zawarcia związku. Nowożeńcy wejdą od Zachodniej Bramy wprost na balkony, z których przywitają swoich weselników. Jest to specjalnym życzeniem Państwa Młodych, aby zamiast dokładania starań do prezentów, w miarę możliwości wspomóc darami braci z Nocnej Straży. Reprezentacja ich pojawi się na biesiadzie. Wedle starej tradycji goście powinni wręczyć Parze małą zakorkowaną fiolkę z napisanymi przez siebie życzeniami wepchniętymi do jej środka. Każdą jedną małżonkowie będą tłuc i rozczytywać w kolejną rocznicę zaślubin na znak zaklinania przyszłości dozgonnej miłości oraz pamięci o przyjaciołach, którzy dzielą z nimi te szczęśliwe chwile.

Weselna zabawa potrwa całą noc, zaś w następny wieczór odbędzie się wieczerza na cześć Pana Młodego, który dwudziestego czwartego dnia dziesiątego księżyca obchodzić będzie swój dwudziesty czwarty dzień imienia. Z tejże okazji następnego poranka o brzasku ochotnicy ruszą w Wilczy Las na wielkie polowanie, które zakończy ognisko z pieczeniem upolowanej zwierzyny, śpiewanie pieśni, snucie opowieści mrożących krew w żyłach i obowiązkowo: grzany miód! Jeśli ktoś z zaproszonych zapragnie zostać w Winterfell na dłużej, lub obrać inny kierunek podróży, zwłaszcza dalej na północ, proszony będzie o zwrócenie się do zarządcy majątku.

❄ ❄ ❄
Za zamieszanie ciężar win spada na państwa Caidanów sp. z o. o., zatem to do nas ślijcie zarówno skargi czy zażalenia, jak i pytania, bądź też wątpliwości związane bezpośrednio z wydarzeniem. Przewidywany dzień ceremonii zaślubin datuje się najpóźniej na dwudziestego drugiego marca czasu rzeczywistego, przy czym data ta może jeszcze ulec zmianie na wcześniejszą, o czym wszyscy zainteresowani zostaną niezwłocznie powiadomieni poprzez prywatną wiadomość na forum. Gości przybywających z daleka uprasza się o dodanie przynajmniej jednego postu na drodze. Uczestnictwo otwarte jest dla wszystkich członków rodzin z zaproszonych familii Arrynów, Baratheonów, Greyjoyów, Lannisterów, Tyrellów oraz każdego rodu z Północy. Na potrzeby wesela i uroczystości towarzyszących stworzono w większości nowe, osobne tematy do gry. Naturalnie, pozostałe lokalizacje w Winterfell są wciąż otwarte. Aby nie rozwlekać godów w nieskończoność, prosimy o zgrabne pomijanie osób nieprzyzwoicie zwlekających z odpisami. Dołączanie się do aktywniejszych graczy w trakcie trwania imprezy powinno sprostać wszelkim zaistniałym niedogodnościom – albowiem Północ jest zimna i pełna Elfasów strachów, lecz ponoć wino odstrasza je wszystkie!

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 

Wielkie gody Północy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Wielkie rody Westeros
» Katakumby
» Wielkie odkrycia geograficzne - edycja Chińska~
» Historia Westeros
» Wielkie Księstwo Ro - wybrzeże

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Organizacja forum :: dział fabularny :: Eventy-