a
IndeksFAQUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Ceremonia pogrzebowa królowej Ravath 

 Ceremonia pogrzebowa królowej Ravath

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość

avatar
Włości Korony
Skąd :
Dragonstone
Liczba postów :
135
Join date :
03/09/2013

PisanieTemat: Ceremonia pogrzebowa królowej Ravath   Pią Lut 21, 2014 12:02 pmPogrzeb królowej
Ravath Targaryen


Lordowie i Lady, poddani miłościwie panującego króla Aerysa, Drugiego Tego Imienia, Króla Andalów, Rhoynarów i Pierwszych Ludzi.


Do najdalszych zakątków Siedmiu Królestw dotarła smutna wieść o tragicznej śmierci królowej Ravath Targaryen, drugiej córki Jaehaerysa II Targaryena. Choć to trudny okres dla rodziny królewskiej, zarówno władca, jak i jego rodzeństwo nie szczędzili środków, by z godnością pożegnać zmarłą małżonkę Aerysa II Targaryena. Ravath po bolesnej oraz niespodziewanej utracie pierworodnego dziecka, nie potrafiła udźwignąć ciężaru, jaki na jej wątłych barkach złożyli Bogowie i postanowiła zakończyć swe męki, ku wielkiej rozpaczy bezradnego w obliczu podobnej tragedii męża.

Wieści te, choć smutne i siejące w sercu trwogę, wymogły na królu przygotowania do pochówku. Śmierć królowej uświadomiła władcy, jak kruche jest ludzkie istnienie i jednocześnie - jak wielki dar stanowi. Pogrążony w żałobie król Aerys II Targaryen prosi zatem o oddanie hołdu swej zmarłej małżonce podczas pogrzebu, który odbędzie się osiemnastego dnia dziesiątego księżyca w Królewskiej Przystani. Ceremonia będzie miała miejsce w Wielkim Sepcie i zgodnie z życzeniem władcy potrwa trzy dni, by szlachetne ciało mogło prędko zostać złożone w kryptach Czerwonej Twierdzy.

Każdego Lorda spotka godne przyjęcie w Czerwonej Twierdzy. W obliczu śmierci swej małżonki, król nie będzie szczędził środków, aby poddani, których tak kochała, mogli złożyć jej ostatni hołd i godnie pożegnać z padołu łez oraz cierpienia.

Ceremonia pogrzebowa odbędzie się 24 lutego czasu realnego, zaś przewidywalny czas jej trwania to koniec bieżącego miesiąca. Oficjalny początek pożegnania królowej będzie miał miejsce w Sepcie Baelora Błogosławionego, gdzie pierwszego dnia wstęp umożliwiony zostanie jedynie szlachetnie urodzonym Lordom, ich potomkom oraz rycerzom. Dwie pozostałe doby to okres, w którym hołd zmarłej władczyni będą mogli złożyć kupcy, mieszkańcy Królewskiej Przystani oraz wszyscy niżej urodzeni. Obrządek pogrzebowy dostępny jest dla każdego użytkownika, który w tym czasie znajdzie się w stolicy Siedmiu Królestw.


Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 

Ceremonia pogrzebowa królowej Ravath

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Zamek Królowej Kier
» Brama Królowej
» Komnaty Królowej
» Ogród Królowej
» Samael Marcolf Avery

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Organizacja forum :: dział fabularny :: Eventy-