a
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj
Gwaine Rosby



 

 Gwaine Rosby

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość

Anonymous

Gwaine Rosby Empty
PisanieTemat: Gwaine Rosby   Gwaine Rosby EmptyCzw Maj 09, 2013 10:25 pm

Gwaine Rosby


Wiek:
27 dni imienia

Miejsce Urodzenia:
Królewska Przystań

Stanowisko:
Lord Dowódca Gwardii Królewskiej

Ród:
Targaryen (podobno)


Wygląd:

Ser Gwaine? Widziałam go ostatnio w tych okolicach. Niósł bukiet kwiatów, pewnie znów szedł na grób matki. W ogóle nie wstydził się pokazać w tej dzielnicy, chyba nawet był dumny z tego, że urodził się i wychował wśród dziwek, a wyrósł na Lorda Dowódcę Gwardii Królewskiej. Nie zmienił się za bardzo, oprócz tego, że zmężniał, a jego twarz nabyła typowych męskich rysów.
Jest podobny do matki, Lifwynn. Słyszałam plotkę, że jego ojcem był Jaehaerys II; jeżeli to prawda - nie ma w jego wyglądzie nawet jednego podobieństwa do rodu Targaryenów. Ma czarne włosy, które falami opadają mu na czoło i przysłaniają spojrzenie szarych oczu. Wygląda groźnie, gdy je zmruży, a usta ściągnie w wąską linię, na szczęście nie dzieje się tak zbyt często. Rosby to pogodny człowiek, ma dobre serce, nie boi się pomagać nam, ludziom z marginesu społecznego, dziwkom i bezdomnym.
Jest dosyć wysoki, nie na tyle jednak, by na każdego człowieka patrzeć z góry. Nie jest również zbyt umięśniony, chociaż wiele lat pod okiem Ser Baldwina zrobiły z niego prawdziwego mężczyznę.
Słyszałam, że niemal każda kobieta chciałaby legnąć obok niego w łóżku. Dla mnie jednak on zawsze pozostanie maleńkim Gwaine'm, synem mojej koleżanki po fachu.
Emerahl o Rosby'm


historia:

Gdy pewnego mroźnego poranka w czasie ostatniej długiej zimy w Królewskiej Przystani rozległ się krzyk małego dziecka, Gwaine'a Ciriona, nikt nie przypuszczał, kim jest jego ojciec. Nikt nawet nie zadawał pytań - kogo obchodzi, czyjego bękarta, prawdopodobnie nie pierwszego, urodziła kurwa gdzieś w podrzędnym burdelu w stolicy. Nikt też nie dawał chłopcu nawet cienia szans na przeżycie. Malutki chłopiec jednak nie dał za wygraną i mimo przekreślenia już na starcie - dzielnie brnął przez życie. Jego matka szybko opuściła ten świat, a nim zajęły się jej koleżanki po fachu. Na szczęście dla siedmioletniego Gwaine'a nie trwało to długo, gdyż swoją pieczą objął go Ser Baldwin Rosby, który wyjawił mu również prawdę o jego pseudokrólewskim pochodzeniu. Traktował chłopaka jak własnego syna, dlatego dał mu swoje nazwisko. Przez następne lata Gwaine Cirion poddawany był przeróżnym próbom i z pechowego chudzielca wyrósł na silnego, wysokiego na ponad sześć stóp rycerza, z tępego wyrzutka, stał się oczytanym mężczyzną, o którego kobiety wydrapują sobie oczy, aby legnąć z nim nago do łoża. Przed dwoma laty stanął wyprostowany, z dumnie uniesioną głową i nieodgadnionym blaskiem w szarych oczach, by złożyć przysięgę podczas pasowania na najmłodszego w historii Lorda Dowódcę Gwardii Królewskiej. Osiągnął to, o czym marzył, odkąd poznał Ser Baldwina – stał się nieprzebitą tarczą i największym zagrożeniem dla króla.

ekwipunek:

Biały ogier, Pielgrzym, miecz bastardowy, sztylet i mizerykordia, zbroja i płaszcz Królewskiego Gwardzisty, parę książek i poczucie humoru to wszystko, co potrzebne jest Gwaine'owi do szczęścia. Dobytek nie jest dla niego ważny.



Powrót do góry Go down
Valar Morghulis

Valar Morghulis
Nie żyje
Liczba postów :
124
Join date :
10/04/2013

Gwaine Rosby Empty
PisanieTemat: Re: Gwaine Rosby   Gwaine Rosby EmptyPią Maj 10, 2013 10:36 pm

Akceptuję.
Powrót do góry Go down
 

Gwaine Rosby

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Rosby

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Karczma :: Offtopic :: Kosz :: Karty Postaci-