a
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj
Kłopot z Orlim Gniazdem



 

 Kłopot z Orlim Gniazdem

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Rhaena Targaryen

Rhaena Targaryen
Nie żyje
Skąd :
Dragonstone
Liczba postów :
342
Join date :
30/04/2013

Kłopot z Orlim Gniazdem Empty
PisanieTemat: Kłopot z Orlim Gniazdem   Kłopot z Orlim Gniazdem EmptyCzw Maj 09, 2013 4:15 pm

Eh, Edan narobił zamieszania z atakiem na Orle gniazdo i się wypiął. Kości zostały rzuce, ale co z tego? Posty napisane, ale co dalej? Nie wiem co mam robić. Rodrick poinformował, że konto Edana jest do kasacji, ale nie mam pojęcia co zrobić z tym wątkiem.

1. Pozwolić by się on toczył. Odesłać armię Tullych do domu bez wodza, a po pewnym czasie uznać Edana za zmarłego w niewoli, tym samym nie odblokowując postaci w drzewku rodowym?

2. Uznać wątek za niebyły póki nie zaszedł zbyt daleko, skasować posty i konto Edana jakby nigdy nie istniało i zwolnić miejsce w rodzie Tullych?

Zapytam jeszcze o zdanie Mr Arryna, który bronił Krwawej Bramy...
Powrót do góry Go down
Lorent Tyrell

Lorent Tyrell
Nie żyje
Skąd :
Wysogród
Liczba postów :
66
Join date :
26/04/2013

Kłopot z Orlim Gniazdem Empty
PisanieTemat: Re: Kłopot z Orlim Gniazdem   Kłopot z Orlim Gniazdem EmptyCzw Maj 09, 2013 5:06 pm


Daj to pierwsze, a żeby Rod nie był zły, dodaj, że nie wpiszesz strat po żadnej ze strony. Eden tam w niewoli i teraz są z Arrynami w dosc kiepskich konkatkach i tyle. 🐦
Powrót do góry Go down
Rhaena Targaryen

Rhaena Targaryen
Nie żyje
Skąd :
Dragonstone
Liczba postów :
342
Join date :
30/04/2013

Kłopot z Orlim Gniazdem Empty
PisanieTemat: Re: Kłopot z Orlim Gniazdem   Kłopot z Orlim Gniazdem EmptyCzw Maj 09, 2013 9:32 pm

Gracze się wypowiedzieli w innym temacie. Sprawa rozwiązana (chyba). Tu do zamknięcia.
Powrót do góry Go down
Sponsored content


Kłopot z Orlim Gniazdem Empty
PisanieTemat: Re: Kłopot z Orlim Gniazdem   Kłopot z Orlim Gniazdem Empty

Powrót do góry Go down
 

Kłopot z Orlim Gniazdem

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Karczma :: Offtopic :: Kosz-