a
IndeksFAQUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Książęce Zaślubiny 

 Książęce Zaślubiny

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość

avatar
Włości Korony
Skąd :
Smocza Skała
Liczba postów :
708
Join date :
29/10/2013

PisanieTemat: Książęce Zaślubiny   Sob Maj 24, 2014 8:52 pm
Szlachetni Lordowie, miłościwe damy, mili goście oraz mieszkańcy Królewskiej Przystani!
 
Dotychczas pogrążone w żałobie królestwo zwraca swój wzrok ku lepszemu, spokojniejszemu jutru - oto na ślubny kobierzec wstępują złączone zrękowinami rody Targaryen oraz Martell. Ślub drugiego syna króla Jaehaerysa II Targaryena z córką Księcia Dorne Qentyna Martella będzie uroczystością, która pozwoli skierować myśli w stronę nadchodzącego, 263 roku po lądowaniu Aegona Zdobywcy.
 
Stolica Siedmiu Królestw w ten wyjątkowy dzień stanie się miejscem, gdzie strudzeni wędrowcy oraz rycerze z każdej krainy Westeros będą mogli wziąć udział w organizowanych na cześć Namiestnika festynach oraz turniejowych potyczkach, a na samych mieszkańców Królewskiej Przystani czeka okazja zakosztowania tradycyjnych, dornijskich potraw oraz regionalnych produktów, które z polecenia Księcia Dorne serwowane będą na łąkach ścielących Wzgórze Rhaenys.
 
W samo południe, trzydziestego dnia jedenastego księżyca 262 roku po lądowaniu Aegona Zdobywcy rozpocznie się Ceremonia Ślubna, która będzie miała miejsce w Wielkim Sepcie Baelora Błogosławionego. Wielki Septon namaści w oczach Siedmiu Bogów związek małżeński pomiędzy Maegorem Targaryenem oraz Ivory Martell, a bicie miejskich dzwonów ogłosi zakończenie oficjalnej części zaślubin. Para młoda na placu przed Wielkim Septem Baelora przyjmie życzenia od przedstawicieli mieszkańców Królewskiej Przystani, po czym wraz ze szlachetnie urodzonymi gośćmi uda się do Czerwonej Twierdzy, gdzie będą mieć miejsce huczne uroczystości weselne.
 
Sama uczta odbędzie się w Królewskich Ogrodach oraz Królewskiej Sali Balowej i to właśnie pod ogrodowymi baldachimami w słonecznym zakątku Czerwonej Twierdzy Para Młoda przyjmie życzenia od swych szlachetnych gości. Podczas gdy mili goście będą spożywać kolejne potrawy spośród dwudziestu siedmiu przygotowanych, na łąkach na wzgórzu Rhaenys pod rozłożystymi namiotami mieszkańcy Królewskiej Przystani oraz przybyli do stolicy wędrowcy napotkają niepowtarzalną okazję skosztowania potraw i owoców z Dorne oraz Wysp Letnich, z których to pochodzi rodzina panny młodej. W samym mieście z kolei odbywać się będą barwne festyny oraz turnieje na cześć Namiestnika oraz jego młodej małżonki. Królewska Przystań zamieni się w miejsce pełne radości, hucznej zabawy oraz pokoju, za co odpowiadać będą miejscy strażnicy.
 
Zabawa weselna trwać będzie aż do świtu, jednak nim ten nadejdzie - na gości w Czerwonej Twierdzy czekać będzie wiele niepowtarzalnych rozrywek. Poza występami bardów, grup komedianckich oraz tancerzy z Wolnych Miast, przewidziano również pokaz Cechu Alchemików z Essos. Niebo nad Królewską Przystanią po wybiciu północy zamieni się w zachwycającą feerię barw, która na całe lata zapisze się w pamięci weselników. Po pokazie odbędą się tradycyjne pokładziny, jednak nawet po zniknięciu Pary Młodej  zabawa trwać będzie dalej.

***

Początek wydarzenia przewidywany jest na 29 maja czasu realnego. Wtedy to każdy z zaproszonych gości wywodzących się ze szlacheckich rodów będzie mógł rozpocząć swój udział bezpośrednio w Wielkim Sepcie Baelora. Zaproszenia, które odnaleźć można w dziale z Krukami, skierowane zostały do każdej części Siedmiu Królestw, poza Reach, z którym to rodzina panny młodej znajduje się w negatywnych stosunkach. Utworzone zostały również odpowiednie tematy, w których obędzie się uczta weselna, zaś w dziale z komnatami gościnnymi możecie także odnaleźć miejsca przeznaczone na spoczynek dla każdego członka rodu, który pojawi się na weselu. By wątek nie przedłużał się w nieskończoność, prosimy o w miarę prędkie odpisy oraz aktywny udział.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 

Książęce Zaślubiny

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Księgarnia Esy i Floresy
» Księga zaklęć
» Książę Endymion...
» Śnieżna Księżniczka
» Księgarnia Esy i Floresy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Organizacja forum :: dział fabularny :: Eventy-