a
IndeksFAQUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Kim jesteś i skąd przybywasz? - Page 3

Kim jesteś i skąd przybywasz?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Go??

PisanieTemat: Kim jesteś i skąd przybywasz?   Sro Maj 01, 2013 7:30 pm

First topic message reminder :

Dla zabicia czasu i ewentualnych mini zjazdów powiedzcie coś o sobie. Nie koniecznie imię i nazwisko, bo wiadomo, że nie każdy chce się ujawniać, ale tak ogólnie. A skoro tak się wyrywam, to zacznę.

Na imię mi Adrian i jestem z Lublina. Właściwie to jestem z miejscowości oddalonej o jakieś 60 km od Lublina, ale w Lublinie mieszkam z racji studiowania tam. Zaczytuję się w książkach z gatunku głównie fantastyki i fantasy, jednak historycznymi również nie gardzę. Interesuję się wszystkim i niczym w zasadzie. Lubie sport, adrenalinę i ruch, ale na równi z dobrą książką i gorącą herbatą, czy też filmem wieczorową porą. Ostatnio zaczynam się wkręcać w gry planszowe, ale dorosłość przypomina mi nieustannie, że czas wziąć dupę w troki i zająć się poważnymi sprawami. Na ewentualne spotkania i zjazdy na terenie województwa jestem zawsze chętny. Nie słucham określonego gatunku muzyki, raczej tego, co akurat wpadnie w ucho, ale głównie brzmi u mnie rock i trochę metalu.
Co do osobowości, to jest różnie i wiele osób postrzega mnie inaczej, a głównie zależy to od stażu naszej znajomości. Dla osób z którymi tylko się kumpluje, czy też widuje od czasu do czasu, jestem po prostu cichym, spokojnym, ale wyluzowanym gościem, do którego można zagadać o każdej głupocie, wymienić się poglądami na temat aktualnych wydarzeń na świecie, czy po prostu pośmiać się. Dla przyjaciół i bliższych znajomych (których jest naprawdę niewiele, gdyż jestem nieco nieufny) jestem ironicznym, cynicznym i sceptycznym typem, wiernym do końca i w każdej sprawie, skorym do żartów i wygłupów. I może pozyskanie mojej przyjaźni nie jest łatwe, ale wtedy można liczyć na moją pomoc w każdej sytuacji, o każdej porze dnia i nocy.
Warto nadmienić, że jestem urodzonym mówcą, jak to się mówi - mam gadane, co wielokrotnie uratowało mnie już w mojej szkolnej i akademickiej karierze. Nie sądzę, by w tym względzie coś miało się zmienić.
Specjalnie dla Anetki dodam również, że "nie lubię serduszkowania <3 "

No, to chyba tyle, teraz zapraszam Was!

Ostatnio zmieniony przez Adgart Baratheon dnia Sro Maj 01, 2013 11:05 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down

AutorWiadomość

Nie żyje
Liczba postów :
762

PisanieTemat: Re: Kim jesteś i skąd przybywasz?   Pon Maj 06, 2013 9:26 pm

gdzie czesiek? nie w radomiu? :D
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Nie żyje
Liczba postów :
179

PisanieTemat: Re: Kim jesteś i skąd przybywasz?   Pon Maj 06, 2013 9:42 pm

No na przystanku przy Jubilacie o ile dobrze paczam jest napisane, że w Krakowie. Jak będę jutro na maturę szła to spojrzę ;P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Nie żyje
Liczba postów :
762

PisanieTemat: Re: Kim jesteś i skąd przybywasz?   Pon Maj 06, 2013 9:44 pm

Dobra! :D chętnieee
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość

PisanieTemat: Re: Kim jesteś i skąd przybywasz?   Pon Maj 06, 2013 9:44 pm

Poszłabym, ale od rana do nocy wykłady i zaległe prace do zrobienia, smutłam D:
Powrót do góry Go down

Nie żyje
Liczba postów :
762

PisanieTemat: Re: Kim jesteś i skąd przybywasz?   Pon Maj 06, 2013 9:46 pm

też mam, eseje ;-;
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Nie żyje
Liczba postów :
179

PisanieTemat: Re: Kim jesteś i skąd przybywasz?   Pon Maj 06, 2013 9:48 pm

A ja mam tylko maturę
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Nie żyje
Liczba postów :
150

PisanieTemat: Re: Kim jesteś i skąd przybywasz?   Pon Maj 06, 2013 9:52 pm

A ja nie mam nic, tylko wolne
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Nie żyje
Liczba postów :
762

PisanieTemat: Re: Kim jesteś i skąd przybywasz?   Sro Maj 29, 2013 2:27 pm

dobra, czas na mnie xD
to ja przybywam z Krakowa, tak. Niegdyś tańce towarzyskie, potem trenowałem koszykówkę, no ale nie pomogło mi w mojej karierze wielkiego koszykarza NBA zerwanie ścięgien xD shit happens. Studiowałem stosunki międzynarodowe spec. dyplomacja, studiuję amerykanistykę spec. ameryka północna. No i that pretty much sums up everything bo ogólnie jestem człowiekiem, który nie usiedzi spokojnie na dupie. Poza tym lubię się śmiać, lubię mieć zajęcie, lubię pomagać i staram się być dobrym człowiekiem dla ogółu. Dobro powraca, w to wierzę. :D Poza tym, zmienianie świata staram się zacząć przede wszystkim od siebie ^ ^. Nie znoszę narzekania. Lubię udzielać się w wolontariatach (szczególnie z dzieciakami), działać, no więc wszędzie mnie na wydziale pełno, wystarczy spytać o trolla XD Nie pytajcie, skąd ta ksywa, lol. Lubię też babrać się w polityce, w debatach oksfordzkich, we wszelkiego rodzaju youth parliaments, w historii (zwłaszcza od kongresu wiedeńskiego wzwyż, directly historia usa), w psychologii, w sztuce (mógłbym mieszkać w d'orsay), w lingwistyce i tak dalej, i tak dalej. Boooring. xD Moją niespełnioną miłością jest ekonomia, w związku z czym ciągle noszę się ze zmianą kierunku studiów, ale za bardzo podobają mi się obecne, żeby się z nich ruszać, więc bawię się w te wszystkie symulacje gry na giełdzie. xD Poza tym uwielbiam podróże, miałem świra na punkcie nauki języków obcych, know 'em all czy coś. I SPORT: koszykówka jedno, ale bardzo lubię siatkówkę, piłkę nożną, jeździectwo, tenisa, snowboard i kitesurfing. <3 Nie jestem jakimś die hard fanem fantasy, raczej LOTR czy ASOIAF, ogólnie preferuję literaturę bele, XIX wiek, zwłaszcza niemiecka, francuska albo rosyjska, albo XX wiek i tutaj amerykańska, polska, nie chce mi się wymieniać autorów, ale szczególnie panów Diderota, Whitmana, Jasieńskiego, Cortazara, Pamuka, panią Jelinek pozdrawiam cieplutko. Słucham właściwie wszystkie, od metalu, przez black rap, klasykę, do country i bluesa; B.B. King, Woody Guthrie, Johnny Cash, Wiz Khalifa, the xx, Motörhead, Fisz Emade. No, co mi wpadnie w ucho. Niegdyś całkiem dobrze szło mi granie na instrumentach, ale po opuszczeniu muzycznej, to raczej straszna bieda w moim wykonaniu xD Oglądam House of Cards, GOT, Breaking Bad, The Killing, Sherlocka, Suits, Boardwalk Empire i OUAT (i trylion innych serialów, z którymi jestem tak do tyłu, że masakra xD). I chyba tyle, tak.

No i mam nawyk mówienia o sobie w męskim rodzaju :DD wiecie, od człowiek, człowiek też jest w męskim... taka pokrętna logika. W ogóle to wina Cailet. A poza tym mialam być chłopczykiem. To ja, o tu - klik. I w ogole bardzo was wszystkich lubie, seven kingdoms ftw :D
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Nie żyje
Liczba postów :
21

PisanieTemat: Re: Kim jesteś i skąd przybywasz?   Sob Cze 01, 2013 10:13 am

Trochę się zadomowiłem, to wypada coś o sobie napisać ;]

Maciek. Lat 25. Ostatnio widziany w Poznaniu. Grasuje tam z przerwami od sześciu lat, w ciągu ostatniego przenosząc się sporadycznie na inne tereny. Znaków rozpoznawczych brak, może poza faktem, że najczęściej można go spotkać z telefonem przy uchu, albo nosem w lapie. Taka praca.

W zeszłym roku skończyłem kulturoznawstwo na mediach. Uczelnia pożegnała mnie bez żalu, po czym dała kopniaka w tyłek, bo odmówiłem przedłużenia kontraktu na doktorancki.
Jestem uzależniony od ruchu. Jogging, piłka nożna, narty, łażenie po skałkach - taka sytuacja. Od czasu do czasu coś mi w konstrukcji szwankuje, przez to kończę na stole do wymiany śrubek. Mam już tyle metalu w ciele, że powoli zaczynam przypominać terminatora.
Na pbf-ach piszę fazami. Zdarza mi się wyłączać na długie miesiące, ale jak złapię bakcyla podobno gadam o tym przez sen.
A przez mój ekstremalnie anty-autorytarny charakter (to w postach widać) jestem „ulubieńcem” wszystkich MG :rock:

Gdybym miał pisać o zainteresowaniach, miałbym sporą zagwozdkę. Na stałe na tapecie jest tylko czytanie (od komiksów po poważne, twarde okładki), sport i muzyka (serio wszystko, łącznie z kakofonią). Mam problem ze skupieniem na konkretnej rzeczy i to co mnie kręci bardzo płynnie się zmienia. Kiedyś na przykład dałem się wkręcić przez dziewczynę w fascynację kulturą żydowską. Skończyło się nauką podstaw jidysz i regularnym uczestniczeniu w obrządku. Do tej pory pamiętam teksty w oryginałach. W gimnazjum chciałem się nauczyć gry na saksie. Opanowałem dwa i pół kawałka i przerzuciłem się na judo. Psychologię przekopałem w trybie pozauczelnianym, a i tak ciągle sobie zagracam mieszkanie podręcznikami o mądrych tytułach.
Kolekcjonuję punkty. Karne. Przerobiłem już z niebieskimi panami cały wachlarz historii od „żona rodzi!” po standardowe „no kurwa, jakie ograniczenie?”. To drugie nie działa.

Multi:Uller
Jakimś wielkim fanem Martina nie jestem. W moim przypadku najpierw był pierwszy tom, potem serial i powrót do serii. Nie myślałem, że uda mi się wkręcić w forum z tak sztywno nakreślonym uniwersum. Zobaczymy na ile starczy mi weny ;)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Go??

PisanieTemat: Re: Kim jesteś i skąd przybywasz?   Nie Cze 09, 2013 1:31 pm

Hm, dobra, to ja też.
Jestem Asia, na forach znana jako Ashe i mam 21 lat, chociaż wciąż sobie wmawiam, że 18 z kawałkiem. Nie mam pojęcia, co tu robię, bo jako że znajduję się obecnie w samym środku najgorszej sesji życia, powinnam nie wychodzić z książek, czy tam w moim przypadku, z projektów... right? No ale cóż, wyszło jak wyszło i nie byłabym sobą, gdybym nie znalazła sobie 3984353045378 zajęć odciągających mnie od nauki. A jak już przy nauce jesteśmy, to jestem obecnie na drugim roku budownictwa, które to studia kosztowały mnie już tyle nerwów, że codziennie zastanawiam się, czy nie rzucić ich w cholerę. Ale na razie nie rzucam. I może nawet je skończę.
Jestem nołlajfem jakich mało i cierpię na bezsenność, więc często przesiaduję na forach do godzin nocno-porannych... i nie tylko na forach, bo jest to też moja najlepsza pora na robienie wszelkich projektów 'na wczoraj'. Kocham muzykę i nie wyobrażam sobie życia bez słuchawek i odtwarzacza, a słuchanie jej w autobusie to dla mnie świętość, więc jak spotkam tam znajomego i muszę z nim rozmawiać, to jestem zła. Uwielbiam też książki, w sumie żadnego konkretnego gatunku. Zdarza mi się dorwać w łapki zarówno fantastykę, jak i thillery, kryminały, czy tam coś lżejszego. Ambitne i mniej ambitne. Nałogowo oglądam też seriale i bawię się grafiką. Przez długi czas tańczyłam street dance, ale ze względu na kontuzję i inne nieprzyjemne incydenty musiałam zrezygnować. I tak w sumie przyplątałam się na fora.
Okej, to chyba... wystarczy tych zwierzeń. Napiszę tylko - cześć! ^^
Powrót do góry Go down

Liczba postów :
100

PisanieTemat: Re: Kim jesteś i skąd przybywasz?   Pon Cze 10, 2013 3:32 pm

O! To ja mam pytanie do Asi: :)

Jak wyglądają te studia...? Bo tak jakby - biorę ten kierunek pod uwagę xDD
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Go??

PisanieTemat: Re: Kim jesteś i skąd przybywasz?   Pon Cze 10, 2013 5:56 pm

No... lekko nie jest. :D Na pierwszym roku jeszcze jako tako, bo w sumie przedmioty mało, że tak powiem, specjalistyczne: jakaś matma, fizyka, geometria wykreślna. Za to na drugim zaczyna się zabawa w projekty i tu już trzeba się przygotować na duuużo nieprzespanych nocy z autoCADem w roli głównej. ^^ Właśnie skończyłam dwa największe - każdy ma po 55 stron obliczeń + rysunki. Nie wiem jak jest na innych uczelniach, ale u mnie straszna sieczka, jeśli chodzi o zaliczanie plus w wielu przypadkach trzeba mieć więcej szczęścia niż rozumu. Przykładowo, mam teraz na roku 240 osób, z czego tylko 80 to ludzie, z którymi zaczynałam studia, a reszta to powtarzający wytrzymałość materiałów albo mechanikę budowli. Od wyższych roczników słyszałam, że na trzecim roku już jest lżej, no ale zobaczymy - jeśli się uda. :D Ale ogólnie polecić chyba mogę, bo gdyby nie kilku świrusów, którzy mają dłuższe tytuły niż imiona i nazwiska, to całkiem by mi się podobało, chociaż w trakcie sesji zdarza mi się marzyć, żeby rzucić to w cholerę.

EDIT.
A w ogóle to jakby co, to możesz pisać na gadu czy coś, co by nie spamować w temacie. (:
Powrót do góry Go down
Gość

PisanieTemat: Re: Kim jesteś i skąd przybywasz?   Wto Cze 18, 2013 5:48 pm

Jam jest Karolina, pochodzę z malowniczej wsi, oddalonej o 25 kilometrów od Krakowa. Interesuje mnie szeroko pojęte fantasy, gra na gitarze (klasycznej, troszkę elektrycznej), informatyka, a zwłaszcza grafika komputerowa oraz matematyka. Lubię różne rodzaje muzyki, ale szczególnie metal i rock (Hunter, happysad, SnL, Koniec Świata, Akurat itd). 
PBF-uję już od lat 8. Fora, jakie udało mi się przez ten czas zaliczyć, to głównie typowo mangozjebskie, jak np. Ammer Academy (może ktoś pamiętać, tyle, że nie przypominam sobie, jaki miałam nick) i inne, quasi fantasy, jak np. Eternal Poison i inne, i oczywiście sławny Leviathan, gdzie siedzę już od dwóch lat. Generalnie najczęściej można mnie spotkać pod takim nickiem, jak Vitae.
Posty lubię pisać krótko, zwięźle i na temat. Jak nie ma się o czym rozpisywać, to tego po prostu nie robię. Irytują mnie zbędne ściany tekstu.
A tak w ogóle, to witam.
Powrót do góry Go down
Gość

PisanieTemat: Re: Kim jesteś i skąd przybywasz?   Czw Cze 20, 2013 9:53 pm

Wypada się przedstawić. Więc cześć, jestem Natalia. Mieszkam w cudownym, zakomarzonym mieście o wdzięcznej nazwie - Wrocław. Lubię czytać, pisać, jeść i spać, nie lubię złej książki, źle napisanej linijki/wersu, niesmacznego jedzenia i niewyspania. Kocham pływać, chociaż można pokusić się o stwierdzenie, że po prostu uwielbiam sport, bo nie było roku w moim życiu, żebym czegoś nie trenowała. Może poza etapem kiedy byłam naprawdę małym dzieckiem. Obecnie mam osiemnaście lat i jestem dużym dzieckiem, które ponoć jest całkiem dojrzałe, a mimo to, jakimś cudem, wciąż kurczowo trzyma się etapu bycia gówniarzem. Lubię chaos, co zapewne widać w tej wypowiedzi. Coś jeszcze? Może to, że na pbf'ach gram mniej więcej od pięciu lat z roczną przerwą. Jestem w drugiej, prawie w trzeciej (za kilka dni już będę miała świadectwo) klasie liceum i to chyba na tyle. Jeśli macie jakieś pytania z większą bądź mniejszą przyjemnością odpowiem bądź nie.
Dziękuję za uwagę. I witam raz jeszcze.
Powrót do góry Go down
Gość

PisanieTemat: Re: Kim jesteś i skąd przybywasz?   Pią Cze 21, 2013 4:30 pm

To i ja się przedstawię, w końcu kiedyś trzeba napisać tego pierwszego posta, a skoro nie mam pojęcia, gdzie zacząć - zaczynam tu. :D
Jestem Asia, lat 18 i pół. Uczę się na tak leserskim profilu w liceum jaki jest human z elementami prawa. Taa, chyba tylko z nazwy. Maturka za rok, myślę o zdawaniu dodatkowo historii i wosu, bo akurat te przedmioty bardzo lubię i a nuż się przydadzą. Co potem? Jakie studia? Nie wiem, nawet nie mam siły o tym myśleć.
Mieszkam sobie w Gliwicach, takie większe miasto na Śląsku, gdzie - prawdę powiedziawszy - nie ma co robić. Serio. Dlatego po maturze zbieram dupę w troki i uciekam stąd ile sił w nogach. :D Chyba do Wrocławia, maaarzy mi się Wrocław, tak tak.
Co lubię? Filmy. Uwielbiam! Aronofsky (i tu, o dziwo, wcale nie dzięki Requiem dla snu), Burton, Jackson i von Trier to moi ulubieni reżyserzy. Oprócz tego tracę czas na oglądanie seriali. Wiadomo, GoT, oprócz tego Dexter, Vikings, Suits, True Blood i Downton Abbey. Czyli sporo. :D
Jeśli chodzi o książki - uwielbiam Jane Austen i siostry Bronte, ogólnie klasyczną literaturę angielską. Może i niektórym te autorki mogą wydawać się naiwne i 'typowe dla bab', ale ja je straaaasznie cenię i zawsze wracam do powieści. Oprócz tego oczywiście Martin, w którym zakochałam się niemiłosiernie. Chyba ze względu na moje zamiłowanie do łamania wszelakich konwencji. Tolkien plasuje się zaraz za nim, później zaś swoje miejsce grzeje u mnie pani Rowling, której zawdzięczam start z czytaniem (w końcu Harry'ego czytało się całe dzieciństwo). Swego czasu czytywałam namiętnie Anne Rice, ale ostatecznie się do niej zraziłam. Nie pytajcie, dlaczego. :D
Ze sportu to tak: biegam, czasami pójdę na jakąś siłkę czy basen. Jednak tak naprawdę to ze mnie taka domatorka jest, najchętniej nigdzie nie ruszałabym tyłka i gniła w domu, na co jednak nie pozwalają mi moi znajomi (i chwała im za to, gdyby nie oni, wyglądałabym jak szafa trzydrzwiowa).
O muzyce się nie rozpisuję - wrzucam mojego LAST.FM
Uff, to tyle. No i witam wszystkich :)
Powrót do góry Go down
Gość

PisanieTemat: Re: Kim jesteś i skąd przybywasz?   Pon Maj 05, 2014 9:29 pm

Temat troszeczkę opuszczony, więc odświeżam. :)
Nazywam się Konrad, jestem ze wschodniej Polski. W tym roku zdaję maturę. Jeszcze w gimnazjum czytałem ogromne ilości literatury fantasy, ale szybko zorientowałem się, że kolejne pozycje to kalki poprzednich i zniechęciłem się. Do fantasy powróciłem dopiero po obejrzeniu, a następnie przeczytaniu Gry o Tron. :) Lubię stare, czarno-białe filmy, te z okresu PRL-u (Rejs, kultowy Miś) i chińskie filmy walki (te, w których dziwnie się wyginają, a pod każdy, najmniejszy nawet, ruch jest podłożony dźwięk stuknięcia drewna), w młodości ćwiczyłem, jak chyba każdy dzieciak, sztuki walki, ale zrezygnowałem wraz z opuszczeniem podstawówki. Lubię historię i dyskusje polityczne, szczególnie gdy nie mam nic produktywnego do powiedzenia. Słucham wszystkiego: rock, metal, folk, folk metal, jazz (z naciskiem na swing), klasycznej, czasem też rap (trawię Demonologię, Równonoc, czasem posłucham coś Ostrego, ale nie jestem wielkim entuzjastą tego typu muzyki). Lubię jeździć na rowerze, raczej rekreacyjnie, niż wyczynowo. Wracając do książek, ostatnio ekscytuję się dziełami Himilsbacha.
Powrót do góry Go down

Zachód
Liczba postów :
54

PisanieTemat: Re: Kim jesteś i skąd przybywasz?   Sob Gru 05, 2015 12:10 pm

Hm, nowa bo nowa, ale przynajmniej wiedzcie coś o mnie :D
Jestem Patrycja i pochodzę z województwa świętokrzyskiego, dokładnie Kielce. Jak tutaj trafiłam? Dzięki Lamir'owi (niech ma, że jest ważny ♥), ale na pbf'ach gram już blisko siedem lat, skacząć po forach z jednego na drugie, szukając swojego idealnego miejsca. Tak, jeszcze nigdzie się dobrze nie zaaklimatyzowałam ze swoimi postaciami, stąd moje przyjścia i odejścia. Forum o Grze o Tron szukałam długo, ale nie trafiłam na was dziwnym trafem (nie pytajcie jak się to stało, sama nie wiem jak na to pytanie mam odpowiedzieć). Do dziś jedynie trwam na Vampire Knight, z totalnego sentymentu, gdyż to moje pierwsze pbf i dużo tam ludzi poznałam, których znam również w realnym życiu, w tym mojego chłopaka. Ale nie bójcie się - tak szybko nie ucieknę, bo czuję iż tutaj zostanę na dłużej. Często to sobie mówię, przyznam się otwarcie, lecz... Teraz to uczucie inaczej jest ukształtowane, oczywiście na dobre.
Co do mnie, wracając, studiuję w swoim mieście na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego, a dokładnie na Instytucie Sztuk Pięknych, kierunek (uwaga, długi) Edukacja Artystyczna w zakresie sztuk plastycznych o specjalizacji grafika komputerowa i reklama, moduł kreacje artystyczne. Wiem, że tego dużo, ale pomyślcie sobie jak ja muszę wypełniać gdzieś papiery i przedstawiać swoją sytuację w edukacji. No więc właśnie, już się przyzwyczaiłam do wypisywania całego "tytułu" studiów. Jestem na drugim roku, ale nie mam 20 lat, a 21, gdyż skończyłam Technikum Organizacji Reklamy. Specjalizuję się, ja sama, w grafice komputerowej, jednakże jestem bardziej projektantką niż artystą, więc wolę bardziej wykonywać kampanie reklamowe i inne takie rzeczy, niż bawić się w robienie obrazów, dzieł i tym podobne. Niektóre patrzenie na sztukę jest dla mnie chore i nie potrafię zrozumieć dlaczego "TO" jest uznawane za sztukę.
Uwielbiam oglądać filmy i seriale, mój filmweb jest totalnie zapełniony wszystkim, czym się da, gram w gry (League of Legends, Hearthstone, Fallout, Wiedźmin, Wildstar, Simsy xD, Far Cry, GTA, bablabla......), czytam książki, kocham zwierzęta, jak tylko mogę to jeżdżę na rowerze, ale dla siebie. Mam dwie koszatniczki oraz dwie kocice, więc i mam wesoło, miałam za to szczury, psa, chomiki, jeże (zabierałam z podwórka, leczyłam je i wypuszczałam), ptaki (tak samo robiłam jak z jeżami) i chciałabym mieć jeszcze więcej zwierzaków w domu. Słucham wszystkiego, starając się nie ograniczać, ale nienawidzę jak nie powiem czego, rapu i hip-hopu, szczególnie polskiego! Jedyny raper, którego słucham, to Eminem, gdyż aż od 2000 roku się już coś zaczęło rodzić i do dzisiaj lubię jego piosenki.
Książki? Fantasy głównie. Jestem zakochana w Peter V. Brett i jego "Malowanym Człowieku", Sapkowskiego "Wiedźmin", ale i również lubię Stephen'a King'a czy Anne Rice. No i przygotowuję się do przeczytania Gry o Tron :). Ogólnie kocham czytać książki i dzień bez książki - dniem straconym :). Filmy i seriale są różne, zależy od dnia i humoru, taki obejrzę właśnie w tym czasie. Tutaj nie mam jako takich ograniczeń, ale lubię się sugerować na podstawie opinii znajomych oraz filmweb'a, co warto bardziej obejrzeć wcześniej, a co nie. Ale wypisywać nie będę, aż tak. Jedynie nadmienię o serialach - FILMÓW JEST ZA DUŻO. Seriale to: oczywiście Gra o Tron, Wikingowie, Dexter, Fash, Arrow, Daredevil, Suits, kiedyś oglądałam Buffy i Angel'a, Bones również kiedyś oglądałam, Sherlock, Słodkie Kłamstewka, Piękna i bestia, Wspaniałe Stulecie, Breaking Bad, Detektyw, LOST (kochałam się w tym serialu i w Sawyer'ze ♥), Walking Dead, True Blood, Supernatural... I WIELE WIĘCEJ D:. Jestem maniaczką, po prostu. Oglądać potrafię bez końca i co chwilę sobie coś nowego znajduję. Tak, to chyba jakieś uzależnienie, jak nie choroba.
Ach... Wspomniałam, że jestem wielką fanką Marvel'a i DC Comics?! Jeżeli nie, to już wiecie. Nie mam ograniczenia do uniwersum, obydwa uwielbiam i każdy z nich jest fajny. Jednakże... Jestem zakochana w Batmanie i mogłabym Ci wszystko o nim powiedzieć, jestem wielką fanką tego bohatera. Nawet przefarbowałam się na rudo (ale to w sumie nie był główny powód, bo po prostu nie lubię mojego naturalnego koloru, jakim jest brąz, ogólnie nie lubię brązowych odcieni włosów), żeby być Batgirl ;-; (jestem psychiczna, tak wiem). No ale... Czytam komiksy, oglądałam seriale i bajki oraz filmy.
Coś jeszcze? Wydaje mi się, że wystarczy, i tak dużo napisałam!. Witajcie, tak oficjalnie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Kim jesteś i skąd przybywasz?   

Powrót do góry Go down

Kim jesteś i skąd przybywasz?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Similar topics

-
» Kim jesteś i skąd przybywasz?
» Jakim zaklęciem jesteś?
» Jakim Pokemonem jesteś?
» Jakim duchem jesteś?
» Jakim imprezowym zwierzątkiem dziś jesteś?