a
IndeksFAQUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Kim jesteś i skąd przybywasz? - Page 2

Kim jesteś i skąd przybywasz?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Go??

PisanieTemat: Kim jesteś i skąd przybywasz?   Sro Maj 01, 2013 7:30 pm

First topic message reminder :

Dla zabicia czasu i ewentualnych mini zjazdów powiedzcie coś o sobie. Nie koniecznie imię i nazwisko, bo wiadomo, że nie każdy chce się ujawniać, ale tak ogólnie. A skoro tak się wyrywam, to zacznę.

Na imię mi Adrian i jestem z Lublina. Właściwie to jestem z miejscowości oddalonej o jakieś 60 km od Lublina, ale w Lublinie mieszkam z racji studiowania tam. Zaczytuję się w książkach z gatunku głównie fantastyki i fantasy, jednak historycznymi również nie gardzę. Interesuję się wszystkim i niczym w zasadzie. Lubie sport, adrenalinę i ruch, ale na równi z dobrą książką i gorącą herbatą, czy też filmem wieczorową porą. Ostatnio zaczynam się wkręcać w gry planszowe, ale dorosłość przypomina mi nieustannie, że czas wziąć dupę w troki i zająć się poważnymi sprawami. Na ewentualne spotkania i zjazdy na terenie województwa jestem zawsze chętny. Nie słucham określonego gatunku muzyki, raczej tego, co akurat wpadnie w ucho, ale głównie brzmi u mnie rock i trochę metalu.
Co do osobowości, to jest różnie i wiele osób postrzega mnie inaczej, a głównie zależy to od stażu naszej znajomości. Dla osób z którymi tylko się kumpluje, czy też widuje od czasu do czasu, jestem po prostu cichym, spokojnym, ale wyluzowanym gościem, do którego można zagadać o każdej głupocie, wymienić się poglądami na temat aktualnych wydarzeń na świecie, czy po prostu pośmiać się. Dla przyjaciół i bliższych znajomych (których jest naprawdę niewiele, gdyż jestem nieco nieufny) jestem ironicznym, cynicznym i sceptycznym typem, wiernym do końca i w każdej sprawie, skorym do żartów i wygłupów. I może pozyskanie mojej przyjaźni nie jest łatwe, ale wtedy można liczyć na moją pomoc w każdej sytuacji, o każdej porze dnia i nocy.
Warto nadmienić, że jestem urodzonym mówcą, jak to się mówi - mam gadane, co wielokrotnie uratowało mnie już w mojej szkolnej i akademickiej karierze. Nie sądzę, by w tym względzie coś miało się zmienić.
Specjalnie dla Anetki dodam również, że "nie lubię serduszkowania <3 "

No, to chyba tyle, teraz zapraszam Was!

Ostatnio zmieniony przez Adgart Baratheon dnia Sro Maj 01, 2013 11:05 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down

AutorWiadomość

Nie żyje
Liczba postów :
150

PisanieTemat: Re: Kim jesteś i skąd przybywasz?   Sro Maj 01, 2013 10:17 pm

uuu współczuję <3 Ale jakbyś się wybierała to krzycz, bo ja chyba pójdę na jakiegoś Lohnesa czy jak to się piszę i na coś jeszcze, bo mnie koleżanka wyciąga :P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Nie żyje
Liczba postów :
37

PisanieTemat: Re: Kim jesteś i skąd przybywasz?   Sro Maj 01, 2013 10:20 pm

Juwenalia w Krakowie lub/i to drugie to kiedy są? Jakoś po 11 maja? Bo jak tak, to pewnie się wybiorę.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Nie żyje
Liczba postów :
150

PisanieTemat: Re: Kim jesteś i skąd przybywasz?   Sro Maj 01, 2013 10:22 pm

Od 6-12 więc mógłbyś się jeszcze załapać.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Nie żyje
Liczba postów :
139

PisanieTemat: Re: Kim jesteś i skąd przybywasz?   Sro Maj 01, 2013 10:23 pm

Han, w Korei jest tak strasznie dużo zespołów, że nawet mi trudno coś konkretnego wybrać. xD Właściwie koreański pop jest tak różny, że znajdziemy tam zarówno skoczne kawałki z mało ambitnym tekstem, jak i piosenki z głębią; do K-Pop'u zalicza się wiele gatunków, że tak to ujmę, o. Ostatnio mam fazę(z takich nieco wolniejszych) na Davichi - Be Warmed, Lee Hi - Rose, z kolei z takich szybszych męczę obecnie Jay Park - Joah oraz B.A.P - One Shot. < 333
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Nie żyje
Liczba postów :
37

PisanieTemat: Re: Kim jesteś i skąd przybywasz?   Sro Maj 01, 2013 10:23 pm

Łoo to nie. 11 będę cały dzień jechał, a 12 odsypiał. To i tak zakończenie, więc sobie podaruję.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Go??

PisanieTemat: Re: Kim jesteś i skąd przybywasz?   Sro Maj 01, 2013 10:24 pm

Emerahl, zakochałem się w Twoim imieniu, serio <3
Powrót do góry Go down
Gość

PisanieTemat: Re: Kim jesteś i skąd przybywasz?   Sro Maj 01, 2013 10:26 pm

Emerahl, a BigBang? ;> Kiedyś ich słuchałam, moja przyjaciółka mnie zaraziła tymczasową "miłością" do k-popu. Był nawet czas oglądania mang, z których w całości obejrzałam tylko "Toradorę". No i Dragon Ball, ale to klasyk. <3
Powrót do góry Go down

Nie żyje
Liczba postów :
139

PisanieTemat: Re: Kim jesteś i skąd przybywasz?   Sro Maj 01, 2013 10:29 pm

Adgart, naprawdę? xD Zawsze boję się, że ktoś zacznie robić sobie ze mnie żarty, bo wiadomo co "nara" w slangu oznacza. ;-; Sama je bardzo lubię, bo w koreańskim znaczy tyle samo co "państwo koreańskie", "Korea" itd. Jak Koreańczyk mówi więc o swojej ojczyźnie to powie "uri nara" czyli "nasz kraj". < 3

Shay, Big Bang to mój ulubiony zespół. * ^ *
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Go??

PisanieTemat: Re: Kim jesteś i skąd przybywasz?   Sro Maj 01, 2013 10:31 pm

Jest po prostu wspaniałe, a jak dodatkowo patriotyczne, to już full serwis :D
Powrót do góry Go down
Gość

PisanieTemat: Re: Kim jesteś i skąd przybywasz?   Sro Maj 01, 2013 10:34 pm

Ojacie. *.* Ulubiona piosenka? :> Ja najbardziej lubię Haru Haru i Tonight <3, za to największym sentymentem darzę Fantastic Baby, bo to ich pierwsza piosenka, którą usłyszałam. No i fajne wspomnienia są, jak się z przyjaciółką niemalże tarzałyśmy w wodzie słuchając tego. XD
Powrót do góry Go down

Nie żyje
Liczba postów :
124

PisanieTemat: Re: Kim jesteś i skąd przybywasz?   Sro Maj 01, 2013 10:38 pm

Nigdy nie zapomnę Toradory, Taigi i Ryuuuuuuuuuuu.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość

PisanieTemat: Re: Kim jesteś i skąd przybywasz?   Sro Maj 01, 2013 10:39 pm

Szczególnie Taigi. <3
Powrót do góry Go down

Nie żyje
Liczba postów :
139

PisanieTemat: Re: Kim jesteś i skąd przybywasz?   Sro Maj 01, 2013 10:41 pm

Aww, praktycznie wszystkie wielbię. *^* Ulubionymi są jednak Fantastic Baby, Blue i Monster, chociaż jak wcześniej mówiłam lubię słuchać każdej z osobna. xD Kiedyś miałam też wielką fazę na Tonight, Haru Haru, Beautiful Hangover i jeszcze jedną taką japońską ich piosenkę, której tytułu już zapomniałam. Lubię jeszcze solówki GD, o! Duet Smoczka z Tabim też jest wspaniały. < 3
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość

PisanieTemat: Re: Kim jesteś i skąd przybywasz?   Sro Maj 01, 2013 10:43 pm

Tak, tak, Crayon jest fajne, One of a kind, z duetów lubię Knock out i High high. *-* I w ogóle pamiętam "walkę" moją i jeszcze jednej koleżanki, kto jest czyim biasem, bo nie mogłyśmy się pogodzić, że obie lubimy Dragona. W końcu ona zdecydowała się na Pandę, a GD został dla mnie <3
Powrót do góry Go down

Nie żyje
Liczba postów :
139

PisanieTemat: Re: Kim jesteś i skąd przybywasz?   Sro Maj 01, 2013 10:51 pm

Mi biasy zmieniają się w zespołach co pięć minut. xD W Big Bang miałam za biasa już Daesungniątko, Pandziorkę, Smoczka i Tabiego, Tae przemawia do mnie tylko klatą jak na razie. Nie wiem dlaczego, niby lubię jego Wedding Dress, taniec itepe. jednak nigdy nie awansował u mnie na rangę biasa. Za to moim all-time favorite zespołem żeńskim jest 2NE1, zaś główną ulubienicą CL. Ma babka charakterek i nie wygląda jak wypudrowana lalka w porównaniu z resztą dziewczyn z innych zespołów. < 333
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość

PisanieTemat: Re: Kim jesteś i skąd przybywasz?   Sro Maj 01, 2013 10:58 pm

Jak słuchałam Bangów to twardo utrzymywałam się przy tym, że GD jest moim biasem. Był czas kiedy zachwycałam się Taesiem, ale szybko mi przeszło, za to nigdy nawet nie próbowałam awansować na pierwsze miejsce Dae. W sumie Pandy i T.O.P.a również nie, ale oni prędzej by trafili na pierwsze miejsce, niż Daesung, coś mi w nim nie pasuje po prostu. :<
2NE1 znam tylko I am the best, ogólnie mało słucham/słuchałam kpopu, tylko tyle, ile mi przyjaciółka podrzucała. Ale muszę się pochwalić! Mam bangową koszulkę polskich vipów! <3 Moja pierwsza (i póki co jedyna) koszulka zespołowa 🐦
Powrót do góry Go down

Nie żyje
Liczba postów :
295

PisanieTemat: Re: Kim jesteś i skąd przybywasz?   Czw Maj 02, 2013 9:40 am

Irmina. Lat 20. Aktualnie? Za 5 dni matura. Przegapiona w zeszłym roku. Zawsze miałam inne priorytety od szkoły. Do tego niespecjalna klasa (30 dziewczyn, zawsze kumplowałam się z facetami), co tylko zachęcało mnie do opuszczania tego miejsca. Po maturze planuję iść na studia do Wrocławia, ewentualnie do Zielonej Góry. Pochodzę z małego Lwowa, mieCo do kierunku- aktualnie wybieram się na ochronę środowiska, jednak co chwila zmieniam zdanie, także nie jestem do końca pewna, czy to będzie to. Po studiach zamierzam iść do wojska, ewentualnie wyemigrować za granicę. Mym największym marzeniem jest podróż po Stanach i otworzenie własnego baru, gdzieś daleko. Uwielbiam jeździć swoją niebieską ropuchą w siną dal, paląc fajkę, przy muzyce z wcześniejszych dekad. Ogólnie rzecz biorąc muzyka jest istotnym elementem mego życia, nie wyobrażam sobie życia bez niej. Słucham wszystkiego. Kilka lat temu zamykałam się w polskim punk rocku, na całe szczęście pewna osoba pokazała mi jak bardzo jestem ograniczona. Także teraz- uwielbiam wyszukiwać najróżniejsze, najdziwniejsze kapele i wykonawców. ( laścik )Uwielbiam seriale, oglądam ich bardzo dużo, od takich, które robią wodę z mózgu, po te nieco ambitniejsze. Jestem również fanką kina, wszystkich gatunków, oglądam, to co włączę. Czytam. Całkiem sporo, tutaj także najróżniejsze rodzaje literatury. Kocham zwierzęta, oglądam w internecie pandę Zuzankę <3
Jestem osobą otwartą, zazwyczaj szybko nawiązuję nowe znajomości. Kocham się śmiać, jak twierdzą moi znajomi jestem jedną z napozytywniejszych osób jakie znają. Być może żartuję sobie z innych, jednak przede wszystkim z siebie. Posiadam do swojej osoby ogromny dystans. Jak to mawiają ' Błogosławiony ten , który śmieje się z samego siebie , albowiem będzie miał ubaw do końca życia'.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Nie żyje
Liczba postów :
762

PisanieTemat: Re: Kim jesteś i skąd przybywasz?   Pon Maj 06, 2013 6:57 pm

PODBIJAM JUWENALIAAAA, chodźcie na hey, strachy albo brodkę.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Nie żyje
Liczba postów :
150

PisanieTemat: Re: Kim jesteś i skąd przybywasz?   Pon Maj 06, 2013 7:06 pm

Strachy ! Właśnie to są Strachy na lachy, a nie Lochness. Masakra, zaczynam zachowywać się jak moja matka, która zmienia wszystkie nazwy :P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Nie żyje
Liczba postów :
762

PisanieTemat: Re: Kim jesteś i skąd przybywasz?   Pon Maj 06, 2013 7:07 pm

chodźmy! <3 bedzie fajnieee
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Nie żyje
Liczba postów :
150

PisanieTemat: Re: Kim jesteś i skąd przybywasz?   Pon Maj 06, 2013 7:09 pm

To trzeba zebrać grupę <3 Kto chce iść ?
Bo ja i tak teoretycznie miałam iść ;)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Nie żyje
Liczba postów :
762

PisanieTemat: Re: Kim jesteś i skąd przybywasz?   Pon Maj 06, 2013 7:14 pm

zbierzmy grupe, to dobry pomysł! ja II LO mam ukonczone :DD
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Nie żyje
Liczba postów :
341

PisanieTemat: Re: Kim jesteś i skąd przybywasz?   Pon Maj 06, 2013 7:16 pm

Ale, że do Krakowa? Za daleko. :(
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Północ
Liczba postów :
158

PisanieTemat: Re: Kim jesteś i skąd przybywasz?   Pon Maj 06, 2013 9:09 pm

Ja przybywam z zadupia, ale chociaż starego (prawie 660 lat), w śląskim, chociaż ze Śląskiem nie nie ma nic wspólnego - bo jestem z Północy (normalnie Stark, patrząc na to, że blisko mam Wilkowiecko!) :P
Imię mam tak nie warte wspomnienia, że go nie wspomnę xD Żartuję, lubię jak mi mówią Angie albo Ines. I to dlatego, że nie lubię jak mi się mówi pełnym imieniem, a skrót jest nazwą żaby, wolę skrót, ale... -______________-
Liczę sobie 24 lata, od lat gram na forach, wściekając się, że zwykle fajne fora fantasy upadają szybko, albo są mało fajne i nic z tego nie ma, więc generalnie nie gram praktycznie nigdzie na chwilę obecną. A w tej chwili gram tylko tutaj.
Od zawsze mam radiówkę i problemy z Internetem, co poświadczy moja duchowa siostra - Terrynowa Mormontowa, którą przytargałam tu za włosy (no dobrze, nie było tak tragicznie :P ) :D
Poza tym... czytać lubię, w sumie to co mi w łapki wpadnie. Seriali nie oglądam raczej, GOT to jeden z wyjątków. Inne to: Grimm, Supernatural, Sherlock i Doctor Who.

Lubię się śmiać, żartować, ale gdy trzeba jestem poważna jak diabli. Taki wiek ;) Żartuję. Po prostu jak trzeba to jestem psychologiem. Czego nie lubię najbardziej? Chyba braku tolerancji i obłudy.

A z muzyki słucham wszystkiego, prócz hip-hopu, jazzu, takich pochodnych od nich, disco polo, techno itp. Najlepszy dla mnie jest rock, jakiś łagodny metal, albo indie czy akustyczna twórczość. Jeden facecik z gitarką wystarczy. No i lubię muzykę klasyczną, nie wszystko, ale jednak.

Filmy? Nie lubię komedii romantycznych. Kocham twórczość Hitchcocka i Tarantino (i co z tego, ze czasem rąbaninka bez sensu - ale ja lubię i o! Absurdalność jest u niego świetna). Poza tym lubię produkcje przygodowe, fantasy, dramaty (nie każdy, o nie!), kostiumowe... chociaż filmów mało oglądam, czasem wolę animację :3

No i uwielbiam brytyjski humor, a także ich propozycje serialowe i filmowe, uwielbiam ich aktorów i muzykę (jak by sobie poczytał nazwy muzyków czy zespołów z grupy 'ulubione' to większość jest z UK).

Generalnie jestem dziwolągiem, wariatką i mi z tym dobrze :D

A żeby było oryginalnie, zakończę ten wywód jednym słowem całkowicie nie pasującym do tej historyjki wyżej:

Hodor! :D
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Nie żyje
Liczba postów :
179

PisanieTemat: Re: Kim jesteś i skąd przybywasz?   Pon Maj 06, 2013 9:17 pm

Juwenalnia? A nie lepiej na Czesława?!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Kim jesteś i skąd przybywasz?   

Powrót do góry Go down

Kim jesteś i skąd przybywasz?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Similar topics

-
» Kim jesteś i skąd przybywasz?
» Jakim imprezowym zwierzątkiem dziś jesteś?